Żniwa w czasach PRL-u (1986 rok)Oglądalność Żniwa w czasach PRL-u (1986 rok) wyniosła 71574. Trwa 3m 5s, zobacz też całą dyskusję niżej na jego temat, oraz ocenę 95.


Wasza ocena:

Piękne pola rolne na świecie.


Dyskusja:


Dyskusja jest ciekawa, czytaj
POLSKA była by POTĘGĄ w produkcji   żywności gdyby nie zlikwidowano i  poddano EUTANAZJI      tzw.  PGR-y..... tylko   największy     SZKODNIK POLSKI  mógł to uczynić........OCZYWISCIE  ZA ODPOWIEDNIE...   P R O F I T Y   U E....
Ale klimat ! :O 
To wszystko nie było polskie(praktycznie wszystko licencje no ale jednak było), ale  praca była i żyło się;] był ten graczek bez dna ZSRR tylko ze półdarmo wszytko szło dla wielkiego sojusznika i przyjaciela.
„Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko rozwiązuje się problemy nie znane w żadnym innym ustroju”.
stare dobre czasy
super chciałbym życ w tych czasach ... 
Teraz z innej beczki, czyli:
Co robiło bydło (towarzysze) jak przejmowało władzę i budynki w miejscowościach. Ta czerwona banda, nie potrafiła korzystać z toalet jakimi były drewniane wychodki obok budynków. Żołnierze swoje potrzeby załatwiali w wewnątrz budynków, w pokojach, w piwnicach, na strychu, za szafą. Dosłownie zostawała po nich kupa GÓWNA. Ot taka ciekawostka ;)
Piękne czasy! Wszystko się rozwijało! Przemysł był w rekach Polskich wszystkie zakłady, kopalnie które przynosiły zyski, państwo dbało o zwykłego człowieka, a teraz co się w Polsce buduje? tylko pieprzone supermarkety w których i tak nic nie można kupić bo mało kogo stać na pełny kosz...
maszyny są używane do dzis
Lubię tego typu filmy opowiadające o PGR-ach, ale jak pomyślę o tamtym okresie prl-u to mnie krew zalewa! Nienawidzę komuny, propagandy, cenzury. Raduje się widząc pracujący tam sprzęt, brak ugorów, ale denerwuje mnie propaganda głoszona przez narratora.  Śmieszą mnie ci milicjanci, zomowcy, którzy pracują w mundurach albo nawiązania do I sekretarza- W.Jaruzelskiego .  Mimo to podobał mi się sprzęt w PGR-ach ;) Dobrze, że komuna upadła, pgr-y to był jej owoc więc i on niestety upadł.
TVp Historia hehe ;) wbij do mnie ;)

I wiele wiele więcej dla was.Czemu jest takie ważne?
Rolnictwo zawsze należało do sektorów gospodarki o największym wpływie na środowisko naturalne i zdrowie człowieka.
Wiecie że?
Początki rolnictwa datuje się na lata 12 000 do 4000 lat p.n.e.
Większość gospodarstw rolnych w Polsce nie przekracza 5 ha