Żniwa 2012 Pszenica Ozima 'Bizon ZO56' PodkarpacieOglądalność Żniwa 2012 Pszenica Ozima 'Bizon ZO56' Podkarpacie wyniosła 20962. Trwa 7m 17s, zobacz też całą dyskusję niżej na jego temat, oraz ocenę 64.


Wasza ocena:

Piękne pola rolne na świecie.


Dyskusja:


http://www.probud-lublin.pl, czytaj
takiego bizona ktoś zrobiłem do ls 2011 takiego samego nawet dach się zgadza
Budziwój dządzi,właśnie tam mieszkam.
niedaleko mnie mieszkasz :)
Rzeszów osiedle Budziewój
skąd jestesi
Każdy film jest indywidualną produkcją. Był czas, że nagrywałem wszystko co się rusza i nie rusza w mojej okolicy. Mam nagrania z 1995 roku i wiem jak się fajnie ogląda filmy ze swojej wsi po latach. Pozdrawiam.
Co do obrazu ze ma zniekształcony format; hmm nie jestem tym co ma wszytko w jednym palcu, i nie mam sprzetu z hd na tym sie konczy moja wypowiedz.Że trzęsę; nie posiadałem statywu a nie potrafię utrzymać kamerynie nie ruszając nią, staralem zeby wyszlo jak najlepiej.Co do żniw "Podkarpaciu żniwa się szybko..." ; nie nagrywam kogos tylko u siebie jak przegladalem twoje filmy to chyba kazdego sasiada nagrales tez jakbym chcial to bym mial po 20 filmikow ze zniw i nie prawda ze szybko sie koncza.
Już przypominają mi się wakacje, Lato, stunt rowerem. Ale nic nie cieszy w lecie nie cieszy mnie tak jak żniwa, oczywiście z udziałem bizona. Jeżeli żniwa byłyby bez bizona to wakacje zjee.bane.
Okolo 2ha. ale z tego 50a łaki
super film 6/5 ile masz h
Daja łape w dół, bo widzą, że obraz ma zniekształcony format, wszystko jest za szerokie i za grube. Dobrze że jakaś dziewczyna się nie pojawiła, bo by się załamała widząc swoje uda. Ponadto ciągłe trzesięnie ziemi ludziom męczy wzrok. Też może ich niepokoić dlaczego po roku czasu nadal brakuje osłony silnika w Bizonie. na Podkarpaciu żniwa się szybko zaczynaja i szybko kończą. Ja tydzień temu nagrałem koszenie owsa.
fajny film sub leci i zapraszam do mnie oraz liczę na rewanżyk :)
Ja Jestem Z Dębicy Gmina Dębica :D Ale wieś Kozłów :D
Te jestem z Podkarpacia jaka wieś jakie Miasto.? Masz suba:D
Siema świetny filmik :) Ja z okolic bo ze Straszydla ;D Zapro do mnie na żniwa z NH ;)
Film 5/5 a muzyczka zajebista :)
Corel VideoStudio Pro X5
super u mnie już fajrant z koszeniem tylko jeszcze dużo słomy
Nie nawidzie ludzi którzy naciskają łapke w dół. Człowiek się trudzi nad filmem a taki ci wciśnie. Jak dla mnie film super łapka w górę .Wpadnij do mnie:)
W jakim programie to robiłeś???? a za film 10/5 sub poleciał.
I wiele wiele więcej dla was.Czemu jest takie ważne?
Rolnictwo zawsze należało do sektorów gospodarki o największym wpływie na środowisko naturalne i zdrowie człowieka.
Wiecie że?
Początki rolnictwa datuje się na lata 12 000 do 4000 lat p.n.e.
Większość gospodarstw rolnych w Polsce nie przekracza 5 ha