Żniwa 2010 - Pszenica Ozima Case IHOglądalność Żniwa 2010 - Pszenica Ozima Case IH wyniosła 4442. Trwa 6m 52s, zobacz też całą dyskusję niżej na jego temat, oraz ocenę 11.


Wasza ocena:

Piękne pola rolne na świecie.


Dyskusja:


Dyskusja jest ciekawa, czytaj
te kombajny bezpośrednio za rotorem mają sieczkarnię ? czy jest jakas mozliwość tymi kombajnami robić pokosy ?  jesli tak to  w jaki sposób
@Krzysztofd55 Dajesz numery z filtra do jakiegoś sklepu z częściami i ci ściągną, ja tak robię, tak samo z częściami, z tym że ja w trakcie żniw niemam przestojów. Jeśli masz pieniążki to oryginalną część możesz mieć na 2 dzień.
A takie podstawowe części do silnika są dostępne od ręki np filtry? Długo trzeba czekać w czasie żniw na inne części? Dzięki bardzo za odpowiedz
@Krzysztofd55 Części są ale ich cena jest spora. Ale większość można dorobić czy kupić zamienniki dużo taniej. Sprawuje się dobrze. Nie jest to nowy kombajn także niema co się dziwić że jakieś awarie wystąpią.
Witam Zamierzam kupić taki kombajn możesz mi powiedzieć jak się sprawuje jak z częściami do niego i czy warto go nabyć?
5/5 kolego ;)) maszyny cód miód i orzeszki xd
@damianmp33 Spalanie 20-25l. Jaką ma wysokość to niemam pojęcia :P
@MRrawHEAD1 2ha/h akurat na filmiku takiej wydajności nie uzyskiwał ale pod koniec żniw tą wydajność uzyskał
Przyjemna praca z takimi maszynami ;) 5/5
@barthez96 U nas jeden za koszenie ZO-56 z rembakiem bierze 280 od ha, więc sobie porównaj :P Taką maszyną to poniżej 300 nie zejdziesz.
A no rządzi i będzie rządzić chyba że się poglądy zmienią. Plon pszenicy zależy od pola ale tak średnio 6-7t. Tak czasem koszę a stawki hmm... ile można by zawołać za koszenia takim kombajnem ??
U ciebie to case rządzi. Niezawodna marka! Film na 5+. Jaki plon z pszenicy? Kosisz case na zarobkach jeśli tak to jakie masz stawki?
I wiele wiele więcej dla was.Czemu jest takie ważne?
Rolnictwo zawsze należało do sektorów gospodarki o największym wpływie na środowisko naturalne i zdrowie człowieka.
Wiecie że?
Początki rolnictwa datuje się na lata 12 000 do 4000 lat p.n.e.
Większość gospodarstw rolnych w Polsce nie przekracza 5 ha