Uprawa pod rzepak 2012 TESTYOglądalność Uprawa pod rzepak 2012 TESTY wyniosła 6862. Trwa 3m 37s, zobacz też całą dyskusję niżej na jego temat, oraz ocenę 69.


Wasza ocena:

Piękne pola rolne na świecie.


Dyskusja:


reklama Lublin, czytaj
o_0 ten John jest zajebisty masz suba i łape up ;D
super filmy, przyjemnie sie ogląda, sub ;) zapraszam do mnie
Dzięki mam 250ha i 20 dzierżawy Nutka to : Gareth Emery feat. Christina Novelli - Concrete Angel pozdro :)
Super5/5 Dużo masz ha ?? Można tytuł nutki Masz ode mnie suba Zapraszam do mnie na kanał Pozdrawiam
pisz na pw albo na gg :)
no kurde nie mogę przestać ogląndac tego filmu ;)
??????????
No kurde nie mogę jak patrze na tego JD to asz mnie w brzuchu boli tak on mi sie podoba taki piękny jest no kurw.. ;)nie masz więcej ujęć z nim a jak masz to byś nie zrobił krutkiego jakiegoś filmu ;0
film fajny łapka up i sub ile taki jelonek kosztuje?
Będziemy wpadać ;)
No piękny film )
Oj nie przesadzaj są sławniejszy a ja jestem możę cząstką ich :)
dzięki uśmiech na twarzy wychodzi jak widzę że coraz częściej wpadają do mnie najlepsi youtubowicze :) u mnie tych wiatraków jest już 116 i ciągle budują musi u mnie nieźle piździć hahaha :D również pozdrawiam i zapraszam na inne moje produkcje :)
Film suuper dobrze dobrana nutka ujecie z wiatrakami są mega! W okolicy też postawiono 2 i na tym raczej bedzie koniec :) Pozdrawiam!
Maszyna cudowna komfort pracy bajeczny. Ujęcia z kabiny miałem ale nie wykorzystałem w filmie. Ceny aktualnie nie znam ale przed żniwami sie zobaczy co zawita na gospodarstwie pozrawiam :)
No kurde ten John Deere no po prostu ładniutki 2:28 ;) 2:50 ;) Szkoda że nie miałeś ujęć z środka kabiny w JD ale film i tak ładnie zmontowany ;)
Ach John Deere jest ładniutki z starszym takiego ogląndaliśmy ;) Film fajny Łapka w GÓRĘ ;) Ile taki mniej więcej kosztuje ;)
Fajny Sulky
Przy tej uprawie spalał 5.7 do 7.1 l/ha. a przy pługu do 15l/ha tylko że ten 210 konny luj ciągał pług i talerzówkę przy której zwykle chodzi 120 konny JD a spalanie mniejszego do 1,5l wiecej :)
Witam witam bardzo fajny film 6/5 łapa w gore, mam pytanie co do John Deere 6210m ile on ci spala przy jakiej kolwiek pracy na hektar ? Bo chciałbym sie dowiedziec opini na temat taki ciganikow jak własnie john deere z seri 6tyś m to moze napisz do mnie na gg:19970576
I wiele wiele więcej dla was.Czemu jest takie ważne?
Rolnictwo zawsze należało do sektorów gospodarki o największym wpływie na środowisko naturalne i zdrowie człowieka.
Wiecie że?
Początki rolnictwa datuje się na lata 12 000 do 4000 lat p.n.e.
Większość gospodarstw rolnych w Polsce nie przekracza 5 ha