Uprawa i Siew Rzepaku 2010Oglądalność Uprawa i Siew Rzepaku 2010 wyniosła 97940. Trwa 3m 16s, zobacz też całą dyskusję niżej na jego temat, oraz ocenę 227.


Wasza ocena:

Piękne pola rolne na świecie.


Dyskusja:


spoty reklamowe warszawa, czytaj
Stare ale jare :) :D 
Achh 2010... To były czasy.. Pamiętam jak u nas talerzowanie szło, aż furczało! Nie to co teraz..
supcio wpadnij do mnie
no własnie wyczytałem o tym na necie
To proste każda klasa bonitacyjna gleby ma swój przelicznik, zależy on od okręgu w którym znajduje się gospodarstwo.w Polsce mamy 4 okręgi, ja mieszkam w 2 okręgu więc u mnie np. gleba klasy IVa ma przelicznik 1,00.Załóżmy że mam 10 ha fizycznych klasy IVa to mnożę 10*1.00= 10 ha przeliczeniowych.A teraz jeśli bym miał np 10 ha fizycznych klasy I i przelicznik wynosi 1,80 to znowu się mnoży 10*1,80=18 ha przeliczeniowych. Im niższa klasa ziemi tym mniejszy przelicznik.
mam takiego samego ursusa 1634 tylko że mój chodzi w 5 obracanej na tych dużych skibach
Kolego nie kapuje tego Fizycznych a przeliczeńowych wytłumaczysz mi to jakoś? bo nie czaje tak masz 50 a tak 70 nie łapie
Fajny traktorek ładnie sobie radzi w tym pługu
piekna 16-tka zrob tlumik z rury chromowanej piekny dzwiek bedzie;D az sie chce sluchac jak gwizda;d
przeliczeniowy jest liczony do podatku. 1ha fizyczny x przyjęty do wyliczeń współczynnik zależny od klasy ziemii oraz regionu = hektar przeliczeniowy.
czym sie naprawde rozni hektar przeliczeniowy a fizyczny ??
jak najbardziej kolego można zamontować radio nawet w 60-tce a tam jest taki komfort w kabinie że radio i z 2 glośniczki i jest ok ja założyłęm radio w 60 z kabina blaszakiem okrąąłła
Fajny film, mam do Ciebie pytanie odnośnie Ursusa 1634 :) - Czy ta kabina jest na tyle "komfortowa", że można tam zamontować radio i bez problemu słuchać muzyki? - Orientujesz się jak wygląda spalanie na tle innych ciągników o podobnej mocy? Nie zdziwiłbym się jakby nasz poczciwy Ursus palił mniej - ale za pewne ma mniejszy uciąg.
czyli 1/2 klasa :)
Dzięki;)
Ten worek to twim stream czy jakoś tak Strumień powietrza to daje taki efekt ze możesz pryszczyć nawet jak jest wiaterek:)
50 ha fizycznych, 70 przeliczeniowych ;)
wy ze 150ha macie ?
on mowi o tekscie muzyki :)
W jakim celu opryskiwacz w 0:07 ma taki jakby podłużny worek na lancach? czy może ten worek jest zamiast przewodów, czy akumuluje ciśnienie? jak ktoś komuś coś, to choć niewiele, ale zawsze coś 5/5
I wiele wiele więcej dla was.Czemu jest takie ważne?
Rolnictwo zawsze należało do sektorów gospodarki o największym wpływie na środowisko naturalne i zdrowie człowieka.
Wiecie że?
Początki rolnictwa datuje się na lata 12 000 do 4000 lat p.n.e.
Większość gospodarstw rolnych w Polsce nie przekracza 5 ha