Unijny podatek już się zbliżaOglądalność Unijny podatek już się zbliża wyniosła 15469. Trwa 1m 14s, zobacz też Puls Med Lublin – lekarz rodzinny, oraz ocenę 97.


Wasza ocena:

Piękne pola rolne na świecie.


Dyskusja:


Dyskusja jest ciekawa, czytaj
No nie odpowiedział na pytanie. A się tłumaczy.
10 durni z IQ = 10 nie daje w sumie IQ=100. Ludzie myśleli że tam w brukseli siedzą mądrzy ludzie i im ich więcej tym mądrzej. Niestety ich łączne IQ dalej wynosi 10 i jest 10 razy głupiej. Niestety za to co zrobili w Europie ludzie ich powywieszają.
@Alantea19 dokladebnie :>
@TheCashubianman tepic*
@TheCashubianman NIe. Nie jest. Trzeba tepid kurestwo, pedalstwo i burzuazje!!!!!!!!!!
a tak na prawdę nie odpowiedział na pytanie...
Zorientujesz się poniewczasie że wsadzili ci coś w odbyt i mają z tego niezłą zabawę.
@TheCashubianman szkoda że nie wszyscy mają takie poglądy jak Ty albo ja :(
Mam nadzieję, że dojdzie do rozlewu krwi i czerwone kurwy pójdą w piach. Druga sprawa, trzeba oczyścić Europę z hord imigrantów. Ludzie, nie dość, że te czerwone szmaty niszczą naszą cywilizację, okradają nas, kontrolują, manipulują nami, wtrącają się w niemal wszystkie sfery naszego prywatnego życia, to w dodatku swoją polityką tolerancji doprowadzają naszą rasę do wyginięcia. Czy to jest, kurwa, normalne?
Jak wam tak źle w UE to zapraszam do odwiedzenia bliższych wam mentalnie krajów takich jak Korea Północna ;)
nikomu nic nie dam.
wpiszcie w google: "zagrożenia.org" - irc ludzi świadomych. Zapraszamy
ciągle tylko ta komisja europejska - banda chuja nie odpowiadająca przed NIKIM... to jak jakaś rada sekty - robią co im się spodoba a parlament jak takie grzeczniutkie pieseczki przegłosowują ich każdy pomysł żywego mnie nie wezmą hieny jedne!
Pan Lewandowski za takowy podatek został skrytykowany. Jednak czasem zastanawiam się jak to jest, że "gdański liberał" tak podkreśla rolę podatków!
Tu nie chodzi o pieniądze na administrację lecz o to by-przepraszam za wyrażenie-chwycić ludzi jeszcze bardziej za mordę. Już tak bywało w historii i nie przyniosło to nic dobrego...
@YoutheWon masz jakieś pedalskie zboczenie, bo lubisz towarzystwo obłąkanych, tja? nie martw się, jak władza ludowa święciła tryumfy po wykonaniu planu trzyletniego, to dużo takich oportunistycznych gęb jak ty też uwierzyło w "nowy lepszy świat". Poczekajmy, aż UE posypie się gospodarczo i wtedy pogadamy o obłąkaniu. PS Kassandrę znasz? A my po prostu historię znamy, a nie wieszczymy. Cóż... Kao 1:0 YtW.
@YoutheWon Jakby się zakrztusił, to oskarżyliby mnie o zamach na naszego Sz. P. Skurw. Premiera, byłby polski patriot act et consortes i już bym miał na głowie paru gejów w gustownych czarnych kominiarkach i jakimś metalowym rtv plującym szkodliwym, a jakże, dla środowiska ołowiem. Znowu kłamiesz - Tusk wcale się nie zakrztusił. w ogóle, to mój nick zaczyna się na "c", kaorumy to tylko głupi login z gmaila, którym sie lobbuje na jewtubie...
@YoutheWon Słyszałem też, że handlujesz kalinigradzkimi Jing-Lingami i rozdajesz je okolicznym Wietnamcom, słyszałem też, że wysłali cię na youtubie, ponieważ ruch wolnościowy żyje w internecie swoim życiem. Słyszałem, że z dystrybucji Jing-Lingów lobbujesz u Tuska, by ocenzurować internet z takich oszołomów jak ja i paru innych. Nie palę Jing-Lingów, w ogóle nie palę, to na szczęście nie dorzucam się do globalnego ocieplenia... btw, w rodzinie wszyscy zdrowi?
@YoutheWon gratuluję czerstwego dowcipu. Jak już z niego odcedzić post, to odpowiedź jest łatwa: jak wszystko związane z tzw. "tolerancją" i "poprawnością polityczną", tudzież innymi założeniami ue, to jest naturalna konsekwencja. tak samo jak masa imigrantów siedzących na socjalu w Dojczlandzie i Fransę.
rozumiem, że koniecznie chcesz przegiąć pałkę w swoją stronę. Ale niestety, to policyjne raporty. Wg Henry'ego Nitzsche wynika z nich wyraźnie, że niemiecka policja stała się po otwarciu granic bezradna, bo wcześniej na brzegach Odry i Nysy roiło się od służby celnej z psami, na motorówkach itp itd. Teraz tego nie ma - i auta giną w coraz większych ilościach. Przestań więc manipulować...
I wiele wiele więcej dla was.Czemu jest takie ważne?
Rolnictwo zawsze należało do sektorów gospodarki o największym wpływie na środowisko naturalne i zdrowie człowieka.
Wiecie że?
Początki rolnictwa datuje się na lata 12 000 do 4000 lat p.n.e.
Większość gospodarstw rolnych w Polsce nie przekracza 5 ha