Trzoda chlewna Nowoczesny chów świńOglądalność Trzoda chlewna Nowoczesny chów świń wyniosła 16999. Trwa 6m 55s, zobacz też całą dyskusję niżej na jego temat, oraz ocenę 16.


Wasza ocena:

Piękne pola rolne na świecie.


Dyskusja:


Dyskusja jest ciekawa, czytaj
Bardzo fajny budynek, Chciałbym poznać trochę szczegółów konstrukcyjnych. Czy on jest cały wykonany z płyty warstwowej? Czy konstrukcja jest stalowa? Jak ocieplony jest strop? Jeśli jest cały wykonany z płyty to czy przy samej ziemi coś ją ochrania przed dostępem świń? Zauważyłem że nie ma okien, czy cały czas jest sztucznie doświetlany?
tragedia, od dzisiaj nie jemy mięsa:(
No to fajnie .....a ile za cene kila daja???...ja robie na farmie niemieckiej dwa lata 15 000 swin na rok i wystarcze tylko ja na pol etatu...wiec albo macie leniwych pracownikow albo nie macie i we dwoch robicie hehehe
co za idioci wymyslili klatki ludzi tak powsadzac i pozamykac skandal
Ile czasu trwała budowa, modernizacja do osiągniecia takiego..etapu? Bo rozumiem, że teraz to już tylko dzienna kontrola i kasa leci ;) 300 ha to spokojnie utrzymać się da taką ilość.
Dzieki za odpowiedz.Zapodaj  wiecej filmikow z gospodarstwa jesli masz jeszcze jakies albo zaloguj sie na FORUM PROFESJONALNEGO ROLNIKA lub AGROFOTO i dodaj jakies ciekawe fotki bo widze ze profesjonalna hodowle tam prowadzicie i warto sie tym podzielic z innymi.Jak duze macie stado loch i powierzchnie pola  Pozdrawiam Alan 
Fajna chlewnia to w Danii pracujesz tam

I wiele wiele więcej dla was.Czemu jest takie ważne?
Rolnictwo zawsze należało do sektorów gospodarki o największym wpływie na środowisko naturalne i zdrowie człowieka.
Wiecie że?
Początki rolnictwa datuje się na lata 12 000 do 4000 lat p.n.e.
Większość gospodarstw rolnych w Polsce nie przekracza 5 ha