Traktory na poli - Hnojení 1 mpg.Oglądalność Traktory na poli - Hnojení 1 mpg. wyniosła 672673. Trwa 10m 21s, zobacz też całą dyskusję niżej na jego temat, oraz ocenę 296.


Wasza ocena:

Piękne pola rolne na świecie.


Dyskusja:


Dyskusja jest ciekawa, czytaj
Iiiiiiuuu
mojemu bratu się podoba
fajne traktory
Jak jste si jistě všiml je v tom místě pěkně tvrdo protože je tam skála ,a to místo jsem vybral záměrně.Znám to místo a stává se že tam praskají želízka i splazy.Nicméně souhlasím že to šlo zvorat líp,ikdyž jinak se jezdí na sypkým a jinak když se rejpá skála a ten pluh z toho doslova vyskakuje.
mě hnuj voní - asi jsem divnej ale takhle orat, dyť je to jak rozrytý od prasat. Neořu jako pánbů ale za todle bych se styděl.
Pl0pgf
no nas toto čeka brzo mame sklizený žito takže budem hnojiti no pak se bude na to pole sít řepka olejka a tam co je řepka také hnojit ale tam se naseje vojtěžka obežene se to ohradníkem a dvě sezony to bude pastvina a až se vyberou brambory tak tam pude žito mi jedem v bio ale i úměla hnojiva pač bez nich to vůbec nejde protože dodaj i jiné živiny které hnuj neobsahuje a napomáhaj růstu
Nejsem zemědělec a když se hnojí tak to smrdí ,ale diskutovat o tom asi nemá smysl. ČUCHAL JSEM HO ZBLÍZKA SKORO 10 LET,a že to někomu vadí tak ať se odstěhuje zpátky do města nebo vymyslí nějaký lepší způsob jak ho do tý půdy dostat(živiny).
akorát že to co rozhazují na pole je hnuj druhá faze fermentace vyzrátí chlvské mrvy a ono byl ste někdy u vaší žumpy nebo septiku to je vám vůně a to také končí bud v čističce nebo na poly jako zemědělci tento zápach ani nepříde

no nieżle
výbornééé :DDDDD
tak já to vim. sem zahrádkář. Taky sme s tatíkem hnojili přírodními hnojivy pod brambory nebo pod květák. Přivezli sme sto trakařů hnoje a pak to vidlema rozhazovali. A taky sme pak smrděli oba dva. Ale rozhodně jsme u toho nepojídali svíčkovou s knedlíkem.
Ty děláš jako by tvoje hovno nesmrdělo ,zkus si někdy čuchnout.
Hej chlape když se hnojí samozřejmě to pěkně smrdí,ale jak chceš ty živiny do tý půdy dostat.Napadlo tě někdy jak se ten řízek kterej si dáváš k tomu svátečnímu obědu vyprodukuje,kde se bere mlíko a hovězí, no asi od zvířat ne ?Představ si že ta kráva nebo bejk sere 12-15krát denně a trvá jí tak zhruba 15 měsíců než vyroste ,a ten hnuj je to nejlepší co může to pole dostat. Pak mě napadá jiná možnost nasypat tam tuny chemických sraček který sice nesmrdí ale..? Zamysli se nad tím.
to bylo u nás na velkej pátek 2009! hnojili velkej lán za vesnicí a celý velikonoční svátky sme nemohli ani větrat. Vítr dul od východu a nesl to všechno na vesnici. I u svátečního oběda nás provázel všudypřítomný smrádek z chlévský mrvy. Z pole se ozývalo chrochtání motorů a zblízka byl pak slyšet specifický pleskot odpalovaných hoven který nalítaly i na silnici a všechny stromy v přilehlým lese pak měly kmeny ohozeny hovny do výše tří metrů jako když se nahazuje omítka! A těch much!
a kdo to pak bude mejt?! to bude pošušňáníčko
tohle je prace pro chlapy :D
@pavelkubes1 Aha, tak dík. Jinak pěkný video :)
@Tomsrch11 To není louka ale pole po ječmeni.
historia rolnictwa polski.Czemu jest takie ważne?
Rolnictwo zawsze należało do sektorów gospodarki o największym wpływie na środowisko naturalne i zdrowie człowieka.
Wiecie że?
Początki rolnictwa datuje się na lata 12 000 do 4000 lat p.n.e.
Większość gospodarstw rolnych w Polsce nie przekracza 5 ha