Stop Nowemu Porządkowi Świata 24.10.2012, cz.1 - obrady Komisji Rolnictwa nt. GMOOglądalność Stop Nowemu Porządkowi Świata 24.10.2012, cz.1 - obrady Komisji Rolnictwa nt. GMO wyniosła 3565. Trwa 16m 40s, zobacz też całą dyskusję niżej na jego temat, oraz ocenę 50.


Wasza ocena:


Dyskusja:


Dyskusja jest ciekawa, czytaj
rozprzestrzeniajcie ten film! Niech ludzie zobaczą, jak tu się "robi" prawo!
To już nie oszustwo. To zdrada stanu, osądzić i kula w łeb!
....niech ludzie zobaczą.... (sorry za ort'a)
PS. rozpropagujcie ten film ile wlezie - nie ludzie zobaczą, jak się "tworzy" "prawo" w tym kraju. PS. wg mnie to nie ma większego znaczenia, kto akurat jest przy władzy -to wszystko to rząd (albo2 rzędy) marionetek - po prostu Monsanto, czy jakakolwiek "lobbująca" (b.delikatne słowo) organizacja "lobbuje" (ponownie b.delikatne i kulturalne słowo) PARTIE RZĄDZĄCE - no przecież nie opozycję ;))) - logiczne chyba, co??? Dlatego powinniśmy wykopać politykę w ogóle z naszego życia i tworzyć ją sami.
władza od zawsze dzieli ludzi i dolewa oliwy do ognia w sporach społecznych -przecież trzeba zawsze mieć wewnętrznego/zewnętrznego wroga, żeby trzymać ludzi za mordę - tu: wykorzystano jako zasłonę dymną manifestacje 11. listopoada i szum medialny wokół tego teatrzyku.Tymczasem ludzi, zamiast zająć się PRAWDZIWYMI sprawami -jak faszerowanie GMO ich dzieci w przyszłości, woleli "spalać się" z chorągiewkami na jakiś marszach..w tym czase-jak zawsze-władza miała dość czasu, by robić "swoje". PEACE!
Targowica. Pamiętajcie ze "CI", "ONI" to sa imiona i nazwiska, adresy i biznesy, sąsiedzi i znajomi. Nie można uogólniać. Jak masz sprzedawczyka, oszusta i zdrajce to publikuje jego dane i jego winy. Zawsze można kanalie rozliczyć na ulicy, w domu czy gdziekolwiek się schowa. W tych czasach nie ma walizek z pieniędzmi. Sa koryta, posadki, wygrane przetargi i korzyści dla rodziny. Wszystko można wyśledzić. Brak kompetencji to jest brak posady - PROSTE!
:) a to już zupełnie inna sprawa, zresztą dotyczy to wielu innych wartościowych treści z NTV
... bez dobrej nazwy filmu na YT nie służy to jako reklama NTV dla nowych widzów
To nie jest nazwa tego konkretnego filmu tylko nazwa cyklicznego programu, data wskazuje na dzień emisji
rzeczywiście - bardziej trafiona nazwa odcinka by się przydała, nikt tego nie znajdzie...
Szok i tyle.
Mam to w dupie i naszych styropianowych popaprańców
zgodne z prawem wszystkich ko9ściółów nie zabijaj i zab za zab i nie daj krzywdzic siebie i bliźniego i narodu swego bo kochasz bliżniego i narud jak siebie samego lub jak paczki w tłustu czwartek , albo piwko schłodzone albo uroczą dzieczyne czy kochanka swego
nie taki łukaszeno tylko kolejny piłsudzki albo pełny miłości łukaszenko , lub jakas nowa organizacja młodzieżowaktura zajmie się kastrowaniem skorumpowanych i każdemu wywiesi karteczkę za co go porawno i wykastrowano tak żeby do prasy doszło to odechce się sprzedawać Polskę ! takim !!! a i ci co będa sie wbijac jeszcze to się beda bali i nie ukradna ani nie będa niszczyć , t jest nowe prawo samoobrony i miłości Narodu Polskich orłów!!!!!!!!
poprawka... i aby ludzie wiedzieli i mieli świadomość na kogo głosować
CZY MÓGŁBY KTOS ROBIC JAWNĄ CZARNĄ LISTE Z NAZWISKAMI POLITYKÓW KTÓRZY GŁOSOWALI ZA WPROWADZENIEM "GMO" I ROZESŁAC I ROZREKLAMOWAC JA W POLSCE I NA PORTALACH pOLONI pOLSKIEJ, tak aby ludzie mieli swiadomość i nie wiedzieli kturych polityków już niewybrać!!!!!!!!!!!!! I TAK SAMO NA FEJSBUKU ZROBIC TAKĄ STRONKE I INNYCH PORTALACH.....!!!!!!!!!!!!!!!!????????????
ale ty głupi jesteś arabusie
Żołnierze wodza zerwali się ze smyczy będą baty. Tfu z GMO... Już Andrzej Lepper walczył z tym paskudztwem i wywłaszczaniem rolników widzimy jak skończył.
Bandyci, zbrodniarze !!! Wasze dzieci zapłacą za wprowadzenie GMO. Nasze dzieci niestety także :(. Rozstrzelać was to mało. Przydałby się w Polsce taki pan Łukaszenka, zrobiłby z wami szybciutko porządek. Mówiąc krótko w dyby i na Ural do końca życia wagoniki ciągnąć w kopalni. Coś mi się wydaje, że szykuje się nam krwawa rewolucja. Jesteście bandziorami, pod zasłoną zasranej demokracji.
Opuszczenie sali przez posłów jako forma protestu to dziecinada. Powinni tam dalej siedzieć i nie dopuścić do dalszych obrad zanim przewodnicząca się nie podda. Kiedy opuścili salę to komisja mogła przegłosować co tylko sobie chciała.
I wiele wiele więcej dla was.Czemu jest takie ważne?
Rolnictwo zawsze należało do sektorów gospodarki o największym wpływie na środowisko naturalne i zdrowie człowieka.
Wiecie że?
Początki rolnictwa datuje się na lata 12 000 do 4000 lat p.n.e.
Większość gospodarstw rolnych w Polsce nie przekracza 5 ha