Rolnicy protestują przeciw wyprzedaży polskiej ziemiOglądalność Rolnicy protestują przeciw wyprzedaży polskiej ziemi wyniosła 677. Trwa 4m 13s, zobacz też całą dyskusję niżej na jego temat, oraz ocenę 23.


Wasza ocena:


Dyskusja:


Dyskusja jest ciekawa, czytaj
Dzięki, Twoja również imponująca. Chciałem raczej napisać, że jest Hejterem :)
Świetna riposta.Ale niestety,takich sieciowych obszczyjmurów mamy dzisiaj bez liku.Frustracja a pewnie też spore zakompleksienie takich onanistów, prowadzi do zasrywania wszelakich for i serwisów, którzy w swojej wątpliwej misji zaistnienia za wszelką cenę, zniżają się do poziomu szamba. Ja akurat tego śmiesznego ludka ignoruje. Dla mnie on i jego wydumki nie istnieje na tej płaszczyźnie. ;)
Polak i rusek to bracia a reszta zachód to gówno, każdy co ma symbol zachodni jest nasz wróg- a polska to Wschodu . . -- nie martwic sie tym gorzej w Polsce lepiej dla przewrotu i będzie czystka.
wstyd mi za takich jak ty ,won zjebie
ruska kurwo, zapraszam ciebie kacapie do przestudiowania HISTORII POLSKI :) Na wieczny POHYBEL ruskiej swołoczy azjatyckiej, największych WROGÓW, POLSKI i POLSKOŚCI !!
jeśli uważasz się za Polaka co współczuję twoim rodzicom .Powiedziałem przecież zmień trochę słownictwo czy brak ogólnej wiedzy historycznej idzie razem w parze z analfabetyzmem i chamstwem ?
ruska kurwo cyryliczna, wpisz nawet na YT hasło: "ruska kurwa" - to się dowiesz, co MY POLACY myślimy o was ruska swołoczo azjatycka :)
właśnie widzę ,że znasz tylko bluzganie i obrażanie pajacu a co do historii to jesteś na poziomie durnia który łyka żydowskie kluchy z antypolskiej tv.Za kogo ty się zasrańcu uważasz żeby tobie na cokolwiek odpowiadać ? Taki leming jak ty i tak nie uwierzy ,szkoda mi czasu.A teraz pobluzgaj jeszcze na odchodne ale zmień trochę fomułkę bo przynudzasz i piszesz w kółko to samo
ruska kurwo cyryliczna - historię POLSKI znam jak widzisz i odpowiedz bezzębny animalsie od kacapów kołchozu na zadane pytanie.
ile maz lat debilu?
rusko-żydowskie plemię kołchoźnicze, odpowiedz na zadane pytanie ruska kurwo z cywilizacji wschodu. Na wieczny POHYBEL ruskiej swołoczy azjatyckiej, największych WROGÓW, POLSKI i POLSKOŚCI !!
a ty żydowski trol albo po prostu idiota
Mówisz o sobie ruska kurwo cyryliczna z cywilizacji wschodu i bezzębny kołchoźniku.
ruska kurwa i swołocz azjatycka
Na takich jak ty szkoda klawiatury. Anonimowość w internecie robi furorę. Wybuchasz frustracją, bo czujesz się bezkarny? Twój język atrium185 nie pozostawia wiele do życzenia. Ty jak i reszta podobnych karaluchów mnożących się, jak mrówki rozpracowuje się w sekundę. Nie będę zniżał się do Twojego poziomu, bo byłoby grzechem:) Nie obraź się, ale nie dorastasz do pięt bezkręgowców. Idź pleć gdzie indziej swoje głupoty, bo zaśmiecasz swoimi wypocinami. Pozdrawiam frustrata.
kurwe to w rodzinie debilu ,ile masz lat gnoju że tak kozaczysz a we łbie syf?
Odpowiedz rusko-żydowska kurwo z cywilizacji wschodu na zadane pytanie.
I dlatego ruskie kurwy do dziś noszą lenina i stalina (gruzin) na transparentach :) Już nawet nie wspominam o Białorusi czy Republice Naddniestrza, co tam ruskie kurwy z putinem na czele (też Żydem jak rozumiem, tak?! ) robią :) A rozbiory? I okres międzywojenny, bo to przemilczałeś ruska kurwo cyryliczna i potomku czerwonoamisty.
nie masz pojęcia o czym piszesz ,masz sprany łeb żydowską propagandą z tv,współczuję
Gdyby nie Lenin i inni żydzi-mordercy, Polska nie była by skąpana we krwi w latach 1919-21 a potem 1939-47. Żydzi położyli Rosjan na kolana.
I wiele wiele więcej dla was.Czemu jest takie ważne?
Rolnictwo zawsze należało do sektorów gospodarki o największym wpływie na środowisko naturalne i zdrowie człowieka.
Wiecie że?
Początki rolnictwa datuje się na lata 12 000 do 4000 lat p.n.e.
Większość gospodarstw rolnych w Polsce nie przekracza 5 ha