Rolnictwo ekologiczne 1/5Oglądalność Rolnictwo ekologiczne 1/5 wyniosła 220. Trwa 9m 3s, zobacz też całą dyskusję niżej na jego temat, oraz ocenę 0.


Wasza ocena:

Piękne pola rolne na świecie.


Dyskusja:


Dyskusja jest ciekawa, czytaj
@TheMalar To czy dzieci urodzone w USA w 2007 roku będą miały szanse na dłuższe życie to się dopiero okaże. Po 4 latach raczej trudno jest o tym powiedzieć. Żywność ekologiczna/naturalna zawsze będzie dla wąskiej grupy odbiorców i to nie tylko ze względu na cenę przysłowiowego pomidora. Żywność konwencjonalna poprzez poprzez dostępność, smak i wygląd jest atrakcyjniejsza. A z resztą po zjedzeniu przysłowiowego ogórka czy pomidora nikt przecież nie umarł.
Jeśli na pytanie "Czy są obiektywne badania" ktoś od razu mówi "Bo lobby, bo ludzie otyli" to znaczy że wie iż takich dowodów nie ma. Otyłość nie musi wcale oznaczać że same metody produkcji ją wywołują. Prezydent USA nie ma kompetencji które pozwalają mu stwierdzać że dzieci będą żyły krócej, naukowe badania mówią wręcz że szanse na najdłuższe życie mają amerykańskie dzieci urodzone w 2007. To wszystko to paranoja.
I wiele wiele więcej dla was.Czemu jest takie ważne?
Rolnictwo zawsze należało do sektorów gospodarki o największym wpływie na środowisko naturalne i zdrowie człowieka.
Wiecie że?
Początki rolnictwa datuje się na lata 12 000 do 4000 lat p.n.e.
Większość gospodarstw rolnych w Polsce nie przekracza 5 ha