Przykład Nowej Zelandii wskazuje, że pozbawiony nadzoru iOglądalność Przykład Nowej Zelandii wskazuje, że pozbawiony nadzoru i wyniosła 3507. Trwa 3m 21s, zobacz też całą dyskusję niżej na jego temat, oraz ocenę 34.


Wasza ocena:


Dyskusja:


Dyskusja jest ciekawa, czytaj
Ten facet nie ma pojecia o czym mowi. Przeciez mamy nadprodukcje zywnosci!!! Tylko Europa wyrzuca do smieci prawie 90 MILIONOW ton zywnosci rocznie!!! Na swiecie 1.3 zywnosci trafia do smieci! Dlaczego? Bo ustalono idiotyczne normy. Jablko ponizej 55mm nie moze byc sprzedane w sklepie, ogorek ma byc prosty, w kartonie pomidorow jak sie trafia dwa za bardzo dojrzale to wywala sie caly karton!!! Po co nam GMO, skoro wyrzycona zywnosc nakarmi glodujacych ludzo na calym swiecie!!!
Mało wiecie w tym UPR o skutkach upraw GMO. Już pomijam że 90% modyfikowanych genetycznie nasion nalezy do mafijnej organizacji Monsanto sprzedającej nasiona na całym świecie po cenach dampingowych. Rozumię że macie świetne pomysły na gospodarkę ale w innych kwestiach bezmyślnie powtarzacie każdą głupotę jaka przyjdzie do głowu JKM. Myślcie czasem samodzielnie zamiast powielać absurdy a w dziedzinach o których nie macie pojęcia poprostu nie zabierajcie głosu.
aby zrozumiec tak zaawansowane problemy chemiczno-biologiczno-fizjologiczne trzeba miec skonczone cale 7 klas...... niestety :-D
jesli chodzi o kolejne pokolenie to mowie o roslinach, ktore sie rozsialy/rozpylily na niekontrolowanym juz terenie. jak wiadomo pylki moga sie przenosic na wiele kilometrow od uprawy. mowie tez o pylkach, ktore zapylily niezmodyfikowane rosliny. wie ktos moze jak sie zachowaja nowe krzyzowki roslin z genami zwierzat? ja nie i wolalbym miec wybor czy bede jesc takie rosliny czy nie. to nie dotyczy tylko roslin, bo zwierzeta tez juz sie modyfikuje i tez uciekaja z kontrolowanych hodowli.
Szczerze mówiąc pierwsze słyszę że zabrania... Ale nawet jeśli tak jest to kupuj pietruszkę na bazarku u babci a nie w markecie i po problemie:)
Ty chyba nie rozumiesz. GMO musi być po prostu odpowiednio oznakowane. Jeśli nie chcesz to nie kupisz tego - taki wielki problem?
z tym gmo to pan nie odrobił lekcji i nie chodzi tu tylko bynajmniej o bezspośredni wpływ na człowieka ale także fakt, że gmo wyniszcza różnorodność odmian (spieces)
GMO jako sposob na zaspokojenie glodu na swiecie? Stany Zjednoczone sa doskonalym antyprzykladem. Tam ta technologia jest na porzadku dziennym i zmniejszenie zuzycia pestycydow okazalo sie mzonka. Poza tym konsumenta nie informuje sie, ze zywnosc byla zmodyfikowana, czyli cala populacja stanowi wielkie grono szczurow doswiadczalnych Nikt nie wie jak zmodyfikowane geny zachowaja sie w kolejnych pokoleniach, jak zachowuja sie w kolejnych ogniwach lancucha pokarmowego, ale to nikomu nie przeszkadza
Pan Prezes Ośrodka TVP w Katowicach :)
ale bydło karmione przez TVN i GW rozumie ze tylko Unia moze zapobiec czemus .......
Ale im właśnie chodzi o drogą żywność. Wtedy jak to socjaliści będą mogli walczyć z wysokimi cenami, które powstały rzekomo z winy wolnego rynku. Będą podnosić dopłaty i jeszcze bardziej regulować, a ceny nadal będą rosły. Biedny elektorat da się po raz kolejny oszukać i tak w kółko, aż system padnie. Jeszcze można wspomnieć o biopaliwach, czyli jednego z największych absurdów UE w historii.
I wiele wiele więcej dla was.Czemu jest takie ważne?
Rolnictwo zawsze należało do sektorów gospodarki o największym wpływie na środowisko naturalne i zdrowie człowieka.
Wiecie że?
Początki rolnictwa datuje się na lata 12 000 do 4000 lat p.n.e.
Większość gospodarstw rolnych w Polsce nie przekracza 5 ha