Poseł Tomasz Makowski ocenia informację Ministra Rolnictwa odnośnie wspólnej polityki rolnej UEOglądalność Poseł Tomasz Makowski ocenia informację Ministra Rolnictwa odnośnie wspólnej polityki rolnej UE wyniosła 120. Trwa 6m 57s, zobacz też elewacje drewniane okume, oraz ocenę 2.


Wasza ocena:

Piękne pola rolne na świecie.


Dyskusja:


Dyskusja jest ciekawa, czytaj
ale nie mogę mieć pretensji do osób, które preferują zacieśnienie więzi między państwami..........The European Parliament's Committee on Women's Rights and Gender Equality prepared a report that calls for a ban of all books that show the traditional family
do tego dochodzi ,ze znane osoby glosza ,ze Polska to nie jest Polakow czy Szwecja powinna zapomniec o swojej historii. GDZIE MY ZYJEMY ??????
CD:YT ".Looting The Russian Economy - 45 minute documentary - trailer" ".The British and American Deception 1 - From Iraq to Iran documentary " " ..Putin Speech: Russia rejects Obama and the British Empire 5/9/2012 ." ."Vladimir Putin Outflanks the British ". ....po co dalej mowic. to jest czysta historia w 100%
polecam na YT ".Putin: Assange case exposes UK double standards (Exclusive Interview) " "Assad to RT: 'I'm not Western puppet - I live and die in Syria' (EXCLUSIVE)" " .VLADIMIR PUTIN EXPOSES THE NWO PART 1".
To nie wina UE tylko Amerykanów i ich wojny z terroryzmem .......USA nie jest niepodleglym panstwem od XIX wieku to mit. Anglia miala i ma wplyw na USA i na cala geopolityke.zbrojeniowke etc. . sa bardzo wazne postacie polityczne w Europie ktorzy to mowia. dla mnie kazde przemowienie polityka to czastka historii ktorej nie nalezy ignorowac.
polecam tobie "podroz w czasie" na Wikipedii od 2012 roku do XIX wieku. przeanalizowanie najwazniejszych postaci historycznych ( politykow ,bankerow, kroli carow) i ich powiazania. polecam tez omijany temat jak wplyw upadku Targowicy na dalsze losy Europy. temat tabu w Polsce.
To nie wina UE tylko Amerykanów i ich wojny z terroryzmem oraz pośrednio wina państwa Izrael. Terroryzm jest faktem ale amerykańskie sposoby na jego zwalczanie niestety wywołały kolejne pożary a więc wszystko odwrotnie niż powinni. A odsuwanie dyktatorów na bliskim wschodzie to błąd bo w ich miejsce przychodzą religijni fundamentaliści, którzy mordują m.in. miejscowych chrześcijan (choć nie tylko bo walczą także ze sobą, szyici, sunnici, alawici, itp.). Może za to też odpowiada Palikot??
Ja też bym wolał Unię Państw Międzymorza. Jestem miłośnikiem dawnych kresów RP i bardzo lubię historię - nie tylko Polski. Ale co z tego, skoro realia aktualnie są takie jakie są a koncepcje federalistyczne Piłsudskiego przegrały zaraz po I WŚ. Szkoda, ale taka jest nasza rzeczywistość. Teraz albo UE albo Rosja. Ja wybieram Zachód.
stronę a lepsza by była Europa Ojczyzn ...o czym ty piszesz. czy ty masz pojecie ,ze ci co tworza UNIE mowia na glos ,ze Europa nie miala i nie ma swojej historii. halooooooooooooooo. obudz sie. masz YT patrz co politycy UNII mowia
bo cała Unia zmierza właśnie w kierunku jednego państwa federacyjnego,.........to ty tak myslisz. wiesz co bylo zaprojektowane w 1914 roku ? "League of East European States". dlatego Sikorskiemu i UNII tak bardzo zalezy aby odlaczyc Ukraine i Bialorus od wplywow Rosji. tak sie sklada ,ze tylko Francja byla przeciw powstaniu tej UNII( ligi). dziekuje bardzo. Polak powinien znac historie swego kraju.
prokuratury.........prywatna osoba tak jak ty czy ja mamy prawo do gloszenia swoich pogladow ale nie oficjalna osoba.co reprezentuje czesc rzadu. polecam YT: .Janusz Palikot wzywa do likwidacji Państwa Polskiego
Vatykan nie popieral i nie popiera UNII bo Vatykan zna histrie.polecam wypowiedz Benedykta XVI kiedy byl w Anglii. wiara chrzescjanska i Kosciol Rzymsko Katolicki w UNII idzie na zaglade , proponujac Wieze Babel XXI wieku. jak sie skonczylo wszyscy wiemy.
Osobiście przyznam, że mam wiele zastrzeżeń do UE ....ty chyba drwisz. wszedzie tam dzie jest wplyw UNII i NATO Iraq,Libya,Yemen, Afganistan teraz Syria etc. morduje sie chrzescjan. przed 2003 rokiem nie mialo tego miejsca.
Osobiście przyznam, że mam wiele zastrzeżeń do UE i uważam, że idzie w złą stronę a lepsza by była Europa Ojczyzn ale nie mogę mieć pretensji do osób, które preferują zacieśnienie więzi między państwami. Każdy ma prawo do własnego zdania, nie warto się tym tak przejmować i reagować nazbyt emocjonalnie. To nic nie da...
Tak się składa, że od 2004 roku jesteśmy w Unii Europejskiej. Teraz już trochę za późno na protesty bo cała Unia zmierza właśnie w kierunku jednego państwa federacyjnego, takich Stanów Zjednoczonych Europy. I nie jest to wina Palikota bo to nie on nas do UE wprowadzał. To co powiedział o jednym państwie w tej sytuacji nie powinno oburzać bo całość elit europejskich właśnie to robi o czym Palikot powiedział!
Ale OK, jeśli sądzisz, że Palikot złamał prawo i powinien iść do więzienia, jeśli masz na ten temat jakieś dowody to zapraszam do prokuratury. Dla mnie liczę się twarde fakty a nie argumenty emocjonalne jak Twoje. Dość już mamy wojny polsko - polskiej...
Twoja nienawiść do Palikota sprawia, że wypowiadasz się na ten temat bardzo emocjonalnie. Ale OK, nie każdy musi go lubić czy zgadzać się z tym co mówi. Ja też mam do niego zastrzeżenia i w wielu kwestiach się nie zgadzam ale życzenie z tego powodu śmierci, "kulki w łeb", itp. to zdecydowana przesada. Tak dorośli i kulturalni ludzie dyskutować nie powinni.
po drugier nie znasz Polskiej Konstytucji i prawa. Art. 127 KK. § 1
"my" ,kto to znaczy "my" ? chcemy jednego panstwa Europejskiego, jeden rzad jedna armia , jeden system, po co nam prezydent etc. jak byl by na przyklad rok 1968 albo 1978 dostal by kulke w leb od kogos z LWP. dlatego tacy jak Palikot powinni byc jak naszybciej odizolowani od Polskiego Spoleczenstwa. tylko smiec spoleczny, anty Polak anty Slowianin i zdrajca moze aprobowac jego wypowiedz.
Wcale nie nawoływał do likwidacji państwa polskiego....czyli innym slowem, to nie jest jego wypowiedz a po prostu dubbingowane z polskiego na nasze przez jakiegos aktora ??????
I wiele wiele więcej dla was.Czemu jest takie ważne?
Rolnictwo zawsze należało do sektorów gospodarki o największym wpływie na środowisko naturalne i zdrowie człowieka.
Wiecie że?
Początki rolnictwa datuje się na lata 12 000 do 4000 lat p.n.e.
Większość gospodarstw rolnych w Polsce nie przekracza 5 ha