Pomidory na balkonie: Black Cherry, Vilma, Ola Polka. Zapraszam również na część drugą:)Oglądalność Pomidory na balkonie: Black Cherry, Vilma, Ola Polka. Zapraszam również na część drugą:) wyniosła 13216. Trwa 3m 17s, zobacz też całą dyskusję niżej na jego temat, oraz ocenę 12.


Wasza ocena:

Piękne pola rolne na świecie.


Dyskusja:


Dyskusja jest ciekawa, czytaj
Super :) ja w tym roku postanowałam uprawiać wybrane warzywa w tym pomidorki, na razie mam nasionka, mam nadzieje, ze będą plony. Dwa lata temu miałam 3 krzaczki cukinii i plony musiałam rodawać, tak wspaniale obrodziła. Jak duże, głębokie, powinny być pojemniki dla pamidorków?
Pogoda w Gdańsku od początku lipca jest beznadziejna. Zimno i mało słońca- w sumie norma, to nie Wrocław:))Wichura prawie wyrwała mi krzaki Oli Polki, musiałem je poprzywiązywać do palików. Dziś 17 lipca widac pierwszy prawie dojrzały owoc Oli Polki. Zdecydowałem ,że wstawię tu 2 część filmiku jak już część owoców będzie wybarwiona. Na tym filmie tego nie widać , ale mam jeszcze jeden "krzak" najmniejszego pomidora na świecie Micro Tom. Jego wysokość to ok 10 cm, ma juz zielone.owoce:)
I wiele wiele więcej dla was.Czemu jest takie ważne?
Rolnictwo zawsze należało do sektorów gospodarki o największym wpływie na środowisko naturalne i zdrowie człowieka.
Wiecie że?
Początki rolnictwa datuje się na lata 12 000 do 4000 lat p.n.e.
Większość gospodarstw rolnych w Polsce nie przekracza 5 ha