Polska hodowla trzody chlewnejOglądalność Polska hodowla trzody chlewnej wyniosła 42781. Trwa 2m 45s, zobacz też całą dyskusję niżej na jego temat, oraz ocenę 15.


Wasza ocena:

Piękne pola rolne na świecie.


Dyskusja:


, czytaj
watch?v=g8Mhaib_nZc
ile razy miałas juz anemie ?
Doskonale wiem jakie warunki tam panują. Pracowałem w firmie zajmującej się elektryką i systemami wentylacyjnymi dla ferm bezściółkowych. Byłem na takich fermach jak: Byszkowo, Kołki, Cychry, Brojce, Jelna, Kuryłówka, Korsze i jednej z największych w Polsce - Krąplewice. Wszędzie jedna wielka patologia. Pomyśleć tylko. Półtonowy knur jest w stanie zeżreć dziennie tylko 2-3 kilo paszy. To tylko pokazuje jak bardzo nawalona proteinami i innymi dopalaczami jest żywność którą karmią świnie.
obornika nie ma do wyrzucania to wrzuca w gnojowicę ale ja jednak jestem za wrzucaniem w obornik
Pooglądaj sobie jak się ryby wyławia to ci się też odechce jeść
Biestialstwo i prymitywizm ludzkiego gatunku. Dla kasy i rozkoszy podniebienia dopuści się wszystkiego.
Takie wielkie koncerny "produkują" świnie, a mniejsi rolnicy "hodują". Przez duże koncerny ceny są zaniżane, bo oni produkują masowe ilości więc mogą sobie pozwolić na niższe ceny sprzedaży, a rolnik hodujący kilkadziesiąt, kilkaset świń chce uzyskać cenę jak najwyższą. Mniejszy bardziej dba o zwierzęta bo zależy jemu na każdej sztuce, a ci jak produkują 30-40 tys. sztuk tuczników to 50 sztuk w tą czy w tamtą nie robi im różnicy, dlatego potem pływają w gnojowicy.
mojego dziadka swinie maja co dzienie zmienia slome dostem do swiatla dziennego i sa regularnie karmione maja nawet radio ;d maja wszystko czego im trzeba i sa zadbane a nie tak jak te w Holandi czy NIemczech
i zamiaśt wspierać polskich rolników to wspieramy zagraniczne wielkie koncerny no ale cóż, nasz rząd na ważniejsze sprawy, Katyń!!!!
to po co rozmnażają prosięta a potem topią jak im nie potrzebne chętnie się nimi zaopiekuje
a ja tam pierdole wole swojska swinie niz kupną ;]
godny pochówek w kąpieli stolcowej
To jest przemysł a nie hodowla w gospodarstwie rodzinnym!!!!!!!!!!!! Nie mylcie tego
Poszukiwaczy prawdy, którzy czują potrzebę swojej reakcji na pewne niepokojące informacje do nas dochodzące (tj. NWO, GMO, chemtrails czy aspartam) serdecznie zapraszam na kanał IRC (jest to pewnego rodzaju czat). Jesteśmy prekursorami, jeśli chodzi o ów kanał IRC, w związku z tym efekty jego powstania (sukces czy porażka) zależą głównie od Ciebie (od reakcji społeczeństwa). URL: zagrozenia [kropka] org
@seszensue: Tak 3mać! Gratuluję wyzwolenia się spod chemicznego wpływu narkotycznych substancji w mięsie - bez tego bowiem nie zacząłbyś odczuwać, że "jakoś tak śmierdzi". To dobry znak, organizm się oczyszcza. Powodzenia!
smutne :( Od niedawna nie jem mięsa i na pewno nie wrócę do tego. Jadam jeszcze czasem ryby... Mięso mi zbrzydło, już mi nie smakuje i jakoś tak śmierdzi :/
I wiele wiele więcej dla was.Czemu jest takie ważne?
Rolnictwo zawsze należało do sektorów gospodarki o największym wpływie na środowisko naturalne i zdrowie człowieka.
Wiecie że?
Początki rolnictwa datuje się na lata 12 000 do 4000 lat p.n.e.
Większość gospodarstw rolnych w Polsce nie przekracza 5 ha