POlicja zatrzymuje,kontroluje,legitymuje protestujących Rolników przeciwko wyprzedaży Ziemi-cz.2Oglądalność POlicja zatrzymuje,kontroluje,legitymuje protestujących Rolników przeciwko wyprzedaży Ziemi-cz.2 wyniosła 490702. Trwa 3m 56s, zobacz też całą dyskusję niżej na jego temat, oraz ocenę 291.


Wasza ocena:


Dyskusja:


Dyskusja jest ciekawa, czytaj
No i bardzo dobrze! chociaż raz policja się do czegoś przydała i uprzykszyła życie tym którym się to  należało, bo co to znaczy, żeby ku**a zablokować ulice tymi gównami? Traktory na pola a nie po mieście, bo tak się wam podoba! Bardzo dobrze, brawa dla policji, cholerne rolasy myslą, że sa pępkiem świata i blokują miasta!  Pamiętam ten filmik jak zablokowano TIR-a, a przecież ten facet też pracuje, tak samo jak reszta co do miast musi dojechać do pracy, dlatego za podobne akcje powinno się rozstrzeliwywać rolników a TIR-owiec powinien był przejechać to bydło co mu obrzuciło pojazd kamieniami.
PRECZ Z KOMUNĄ CZAS SIĘ OBUDZIĆ !!!!!

Jebac policje. Jebac wszystkie kurwy i zlodziei z wiejskiej
Nie przyszło Wam do głowy, że policja działa na czyjeś polecenie? Czy według Was oni tak sami z siebie postanowili szykanować protestujących, czy może ktoś im wydał takie polecenie? Najprościej jest rzucić kamieniem w policjanta, bo policja jest pierwszym ramieniem władzy, ale kto inny pociąga za sznurki. Okazuje się, że nie dla każdego jest to oczywiste...
Gnidy policyjne we wszystko musza wtrącić swe cwaniackie mordy!!!
jak te kurwa palanty z policji moga tak wspomagac tych skurwysynow i zlodzieji
powinni sie solidaryzowac z narodem a nie z tymi skurwysynami i ich bronic 
Kutas bamber wjechał na czerwonym
Brawa dla rolników
ALE MIĘSO ŻRYĆ CHCĄ   policja to tez ludzie  nie dawać im żarcia  --  nie sprzedawać policji żarcia  głupia hołota na usługach mafi
SIE BOJĄ  POLICJI
GNOJEM ICH POWINNI  JAK WE FRANCJIII   --    DOKUMENTY TY CWANIACZKU GGGGGGGNOJEM   ICH
Na czerwonym swietle jedzie i jeszcze wieśniak ma pretensje powinni im tak dokopać żeby więcej ciemnota do miasta nie jezdziła.
POlicja zatrzymuje,kontroluje,legitymuje protestujących Rolników przeciw...: http://youtu.be/es43olbZLao
Brawo Rolnicy !
Zaorajcie pejsaty Sejm !
cofnij tymi pługami do tyłu prosze... 
Trzeba było nie zatrzymywać się i przejechać po tym koreańskim radiowozie z gównem w środku ! wielka mi policja kurwa jego mać, matoły zapchlone i niedouki z problemami psychicznymi. 
Mamy niby równość,niby demokracie ,niby wolny rynek , niby prawdę mówi TVN i WYBORCZA i niby wykształceni ludzie nami rządzą .Wszystko jest na niby Policja to b...a (grupa) napalonych dwudziesto kilo letnich smarkaczy bo jak ma 35L. to na emeryturce. Szerze mówię za komuny było lepiej bo było tylko 110 000 tys darmozjadów a nie 500000 tys.
To jest nierzetelność ze strony policji. Zatrzymali traktor w takim miejscu, że samochody musiały zjechać częściowo na przeciwległy pas...
Skurwysyństwo 
Mógł cofnąć i zaorać im trochę maseczkę :D
I wiele wiele więcej dla was.Czemu jest takie ważne?
Rolnictwo zawsze należało do sektorów gospodarki o największym wpływie na środowisko naturalne i zdrowie człowieka.
Wiecie że?
Początki rolnictwa datuje się na lata 12 000 do 4000 lat p.n.e.
Większość gospodarstw rolnych w Polsce nie przekracza 5 ha