Nowoczesne Technologie w Chowie Bydła Mlecznego AntyreklamaOglądalność Nowoczesne Technologie w Chowie Bydła Mlecznego Antyreklama wyniosła 80. Trwa 4m 1s, zobacz też całą dyskusję niżej na jego temat, oraz ocenę 0.


Wasza ocena:

Piękne pola rolne na świecie.


Dyskusja:


Dyskusja jest ciekawa, czytaj
to nie jest nowoczesna technologia chowu bydła, wręcz przeciwnie. Nowoczesny rolnik dba o zwierzęta niekiedy lepiej niż o siebie. Jeżeli zwierzęta są źle traktowane to zaczynają się stresować i nie ma mowy o wysokiej produkcji i dobrej jakości. Ukazane fragmenty są wyrwane z kontekstu. Pierwszy ukazuje nowoczesny obiekt o szerokich korytarzach dla bydła, czochradłach oraz robotach udojowych do których krowy wchodzą gdy mają ochotę. W dalszej części autor przedstawia obrazy na których ludzie znęcają się nad zwierzętami. Dla oglądającego może to nieść przesłanie że właściciel obory przedstawionej na początku właśnie tak traktuje zwierzęta, co jest nieprawdą. 
Mam nadzieję, że w kolejnych publikacjach autor postara się rzetelnie ukazać jak powinno się traktować bydło a jak nie należy, nie wrzucając do jednego wora dobrych hodowców z tymi beznadziejnymi.
I wiele wiele więcej dla was.Czemu jest takie ważne?
Rolnictwo zawsze należało do sektorów gospodarki o największym wpływie na środowisko naturalne i zdrowie człowieka.
Wiecie że?
Początki rolnictwa datuje się na lata 12 000 do 4000 lat p.n.e.
Większość gospodarstw rolnych w Polsce nie przekracza 5 ha