Lesica-zdjęcia wsi 22-05-2013 rok.Oglądalność Lesica-zdjęcia wsi 22-05-2013 rok. wyniosła 891. Trwa 6m 44s, zobacz też całą dyskusję niżej na jego temat, oraz ocenę 5.


Wasza ocena:

Piękne pola rolne na świecie.


Dyskusja:


Dyskusja jest ciekawa, czytaj
Mozecie przyjechac panstwo nawet przespac na straznicy . Mama prowadzi kroniki . Bardzo sie cieszymy kiedy ktos przyjedzie pokaze jakies zdjecia stare albo cos opowie . Naprawde zapraszamy . ja tu mieszkam . Wstaje rano i nie moge sie nadziwic jak tu pieknie .kazdy dzien jest cudny . Kazdy inny. Pamietacie Lesice duza . Teraz mieszka tu 12 osob . Smutne troche .kiedy bylam mala mieszkalo kolo100 .poumierali powyjezdzali ... Moj tata tez pracowal w WOPie potem w SG .jesli kiedys chcielibyscie odwiedzic Lesice .mozecie u mojej mamy wynajac pokoj za co laska
Władysław Czyrko też tam mieszkałem i chodziłem do szkoły i w latach 70 przeprowadziłem sie na Śląsk do Chybia okolice Bielska Białej.Do Klasy chodziłem z Romanem Jasińskim (jego ojciec pracował w WOPIe i mieszkał właśnie na placówce oraz miał dwie siostry młodsze),Bolek Gulecki,Zygmunt Oleksy chodziła także Krystyna Zin.Co kilka lat odwiedziamy tamtejsze okolice i może w tym roku także sie uda .Pozdrawiam całą Lesice
Hallo, bardzo ladne fotos.Ja jestem w Lesicy urodzona. Meszkalismy w tym bedynkien co tesz jakiesc owczrniej jest. Moj brat i siostra terz w Lesicy do szkoly hodzili. Ja bylym za mala. Bylym w roku 1957 urodzona. Moj ojciec byl prucznikiem w WOP -je. Od 1971 zyje w nemcej kolo Hildesheim. Bardz cieszko mi po polsku pisac. Dziekuje barzo za te sliczne Fotos z Lesicy. Bardzo sie cieszylam!

Ja chodziłem tam do szkoły,do pierwszej klasy. Szkoła mieściła się koło kościoła był to drewniany mały budynek. Mieściło się w nim 2 albo 3 klasy podstawowe. Moi rodzice mieszkali w starym młynie, razem ze mną.Mieszkała w nim też pani Kutajowa.Mój ojciec pracował jako kucharz w strażnicy wojskowej.Stamtąd przeprowadziliśmy się w Opolskie województwo.Obecnie mieszkam w Ustrzykach Dolnych, Często wspominam Lesicę.Pozdrawiam :)
Jurku - to bardzo ładny filmik. Nigdy nie byłam w Lisicy, więc dzięki Tobie miałam okazję zobaczyć tę miejscowość. Duże brawa dla Ciebie!!! Najmilej pozdrawiam… Zostawiam dla Ciebie garść ciepłych i serdecznych słów, dużo radości na całą noc. Marysia Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Lesicę poznałem rok temu. Postanowiłem tu wrócić i zobaczyć co się tu zmieniło i zwiedzić piękny kościół,który miał być już wyremontowany. Niestety remont przerwano z braku środków finansowych. Wielka szkoda. Pani Małgorzata i mieszkańcy Lesicy mają nadzieję,że pieniądze na remont kościoła się znajdą.Ten piękny zabytek sakralny ma niesamowicie ciekawą historię o której opowiedziała mi pani Małgorzata. Część tej historii opowiedziała w filmach nagranych z jej udziałem.Dziękujemy za pozdrowienia:)
Witam Jurku,super nutką oprawiłeś swoje zdjęcia z Lesicy,nie znam tamych terenów.Chciałabym je pozwiedzać,Międzylesie ,Stronie ,Jaskinia Niedźwiedzia to moje marzenie od lat.Widzę ,że zaprzyjaźniłeś się z p.Małgorzatą,jest sympatyczną osobą widać to potwarzy.Pozdrawiam Serdecznie Was Oboje,miłego dnia życzę;):)
ceny stali.Czemu jest takie ważne?
Rolnictwo zawsze należało do sektorów gospodarki o największym wpływie na środowisko naturalne i zdrowie człowieka.
Wiecie że?
Początki rolnictwa datuje się na lata 12 000 do 4000 lat p.n.e.
Większość gospodarstw rolnych w Polsce nie przekracza 5 ha