KRADZIEŻ ZIEMI i GMO. Pikieta przed ambasadą RP w LondynieOglądalność KRADZIEŻ ZIEMI i GMO. Pikieta przed ambasadą RP w Londynie wyniosła 868. Trwa 11m 7s, zobacz też całą dyskusję niżej na jego temat, oraz ocenę 8.


Wasza ocena:


Dyskusja:


Dyskusja jest ciekawa, czytaj
.Rosja przeprowadzila badania z ktorych wynika ze w wyniku GMO bedziemy bezplodni po trzecim pokoleniu jego spozywaniaIna ... Inna nowina Pan Putin bardzo sie sciąl dyplomatycznie z Panem Obamą o to ze ten przepycha Monsanto i szantazuje ograniczeniem handlu by nam wcisnac to swinstwo i dac zarobic kolegom. Wynika ze pan Putin jest jedynym OBRONCA zdrowej zywnosci w Europie. Z deszczu pod rynne . Jak nie kijem to pała... Gdy stracono zdrowy rozsądek, nic już nie jest zdrowe dla zdrowia.
Solidarnosc i protest rolnikow jest jedyna bronia. Nie, nie uniknie sie wejscia na rynki GMO ale trzeba jaknajdłuzej i naj bardziej ograniczac to wejscie. Czas pracuje na nasza korzysc . Z rosnaca swiadomoscia rosnie protest. Dowod: Europa BARDZO dyskretnie WYDLUZYLA minimalny obawiazujacy CZAS badan zywnosci by ja dopuscic na rynki. To bardzo małe zwyciestwo i uznanie tego punktu, Kiedys to bedzie oczywiste ze GMO BYLO PRZEKRETEM I JEGO SKUTKI BYLY TRAGEDIA. Problem jak do tego czasu dozyc.
Widać same mohery tutaj siedzą bo nikt inny mnie nie poparł bo pewnie tutaj co wchodza to sa w przedziale wieku 40-60lat, moje pokolenie by was wyśmialo i robicie nam wstyd wszędzie tyle ode mnie..
Damster ,Chamstwo twojego typu nie ma nic do roboty na myslacych stronach. Nie mecz sie , i tak nie pojmiesz. Idz se poogladac Disco -Polo. Grzecznie radze.
postaw w piwnicy gdzie sa szczury skrzynke kukurydzy z genetycznie modyfikowanych nasion......i skrzynke normalnej kukurydzy....po 5 dniach otworz piwnice..... kukurydza normalna zjedzona ....modyfikowana nawet nietknieta.....jezeli szczur czegos takiego nieopierdoli to ja tym bardziej ........ a tak przy okazji to obejrzyj sobie to .. Dr Simoncini - naturalne leczenie raka dwuwęglanem sodu 03....................... ja jestem w szoku i powiem szczerze ze po tym za przeproszeniem sram na raka :)
aambasador ma podwieszone jajniki :) ............... przeciez wiesz jaka polityka jest prowadzona..ludzi sie truje ... smugi kondensacyjne zawierajace Bar.... fluor w pastach .... aspartam wszedzie tam gdzie pieze bez cukru.....trzeba poprostu inikac trucizn ...ltwo nieejest skoro nad glowami nam sie je rozpyla...ale przynajmniej nie doprawiac sie GMO ..fluorem i aspartamem....a jezeli chodzi o raka ...to obejrzyj to ...Dr Simoncini - naturalne leczenie raka dwuwęglanem sodu 03.....
a po jakiemu pedale maja pisac Polacy ? po koreansku? po niemiecku ? .... i co ze na kartonach ? ...a co na zlotych? ... na zlotych tablicach maja wygrawerowac ? .... angol nie musi znac Polskiego by wiedziec co sie dzieje ze chodzi o GMO STOP...to chyba rozumie nie ?...twoj balas w postaci '' mozgu '' tego nieogarnie .. :) .... opinie w UK? jaka opinie? ze Polacy sprzeciwiaja sie truciznie jaaka jest GMO ? .... musisz byc zakompleksionym pedalem ...ja z Polakow jestem dumny ...bo Polak to wilk
Ja pierdole, wam moherom to się już nudzi...... Angole mają z was polewę, ja pierdole żal mi was, robic protesty i pisać na kartonach po polsku!! Jaki normalny angol umie czytać po polsku, opanujcie się kurwa mohery bo przez was mamy taka opinie w UK.......
...panie ambasadorze polskojęzycznego "żondu"...życze smacznego - GMO - tobie i całej twojej rodzince...ciekawe jaką bedziesz miał mine - kiedy twoja wnuczka urodzi synka z głową...ryby.....albo z czteroma nogami.....żeby zaprotestować trza mieć - jaja!...a ty ambasadorze - co masz?...
Pozdrawiam z Genewy . BRAWO BRAWO dla wyszystkich osob , Mysle ja WY !! Przerazajace jest co sie dzieje w Polsce ale to jest termometr tego co podskornie dzieje sie juz w Europie zachodnniej. Czy jest jakas petycja?
I wiele wiele więcej dla was.Czemu jest takie ważne?
Rolnictwo zawsze należało do sektorów gospodarki o największym wpływie na środowisko naturalne i zdrowie człowieka.
Wiecie że?
Początki rolnictwa datuje się na lata 12 000 do 4000 lat p.n.e.
Większość gospodarstw rolnych w Polsce nie przekracza 5 ha