Konferencja ministra rolnictwa - „Latający Klub 2”Oglądalność Konferencja ministra rolnictwa - „Latający Klub 2” wyniosła 185606. Trwa 8m 53s, zobacz też całą dyskusję niżej na jego temat, oraz ocenę 200.


Wasza ocena:


Dyskusja:


Dyskusja jest ciekawa, czytaj
niestety chuujowe ale reszta dobra
Bazowanie na najbardziej prymitywnych kretyniadach wcale mnie nie cieszy
no teraz jest jasne po tym czasie jak to poleciało...Sawicki daje propozycje dla Chińczyków i Singapurze.Prawie załatwił....nie budzie wysyłki mięsa !! prosty efekt ekonomiczny-Japończycy tam będą wysyłac
Współczuję, żarty muszą być takie dosłowne... ale zawsze ten koleś z "hahaahahhaha" w tle, co to za typ??? Nawet na spadkobiercach go ciągle słychać, to jakiś kuźwa statysta czy co??
Buraki w rzadzie...dobre to lest....a co nas czeka............
No średniawka panowie, średniawka...
Plusy: pokazanie w polityce tego jak wszystko jest po znajomości no i śmieszna końcówka. Minusy: cała reszta.
kabaret pro - komor
Tandeta jedna wielka. Teksty jak by wgl się ich nie uczyli. Masakra. Ostatnio też oglądałem świat według kiepskich po długiej przerwie. To co się z tym programem teraz stało można określić jednym słowem. Jest to jedno wielkie gówno. Kupa darcia mordy i tak samo mam wrażenie, że teksty napisano w pksie na kolanie. W telewizji nie leci nic oryginalnego, tylko sama chujnia. Jak się jakiś program spodoba, to zaraz w pizdu jego podrób i w kółko tylko to puszczają. Mało tego. Nawet jak już oglądasz te pierdoły, to co chwila przerywają ci reklamami i nie chuja nie pamiętasz co oglądałeś. Żenada i kpina i jeszcze chcą, żeby im płacić abonament, a ja się pytam kuźwa za co? Za ten syf?
Ciekawi mnie jak nazywa sie ta czarna pani, bardzooo ładna.
Koleżanka z 0:48 sek po prawej stronie! Miód malina :))
Muszę powiedzieć, że ten skecz polityczny podobał mi się najbardziej. Wyśmianie nepotyzmu, super gra Przemka, którego uwielbiam w tym kabarecie i dziewczyna z przyjezdnych w której się zakochałem ;-) - czego chcieć wiecej.

Ta polityka zrobiła się już nudna.
Takie to przepychanki które był i będą :) czekam na kolejna filmy z latającego klubu :)) przede wszystkim teksty Górskiego :)))
Wrzućcie błagam ten skecz kabaretu Na koniec świata - "1 z dziesięciu gier" :) Plizzzzzz......
https://www.youtube.com/watch?v=C2LfSoE6oW4
I wiele wiele więcej dla was.Czemu jest takie ważne?
Rolnictwo zawsze należało do sektorów gospodarki o największym wpływie na środowisko naturalne i zdrowie człowieka.
Wiecie że?
Początki rolnictwa datuje się na lata 12 000 do 4000 lat p.n.e.
Większość gospodarstw rolnych w Polsce nie przekracza 5 ha