Komisja śledcza ws. likwidacji WSIOglądalność Komisja śledcza ws. likwidacji WSI wyniosła 1250. Trwa 1m 26s, zobacz też całą dyskusję niżej na jego temat, oraz ocenę 4.


Wasza ocena:

Piękne pola rolne na świecie.


Dyskusja:


Dyskusja jest ciekawa, czytaj
Z Du*aczewskimi to procesy się nie odbyły bo państwo polskie poszło przy pierwszej sposobności na ugody i podarowało im lekką rączką parę naszych milionów.
To trochę jak z incydentem pod ambasadą Rossiji w trakcie Marszu Niepodległości 2013. Wycofano ochronę placówki żeby z samego rana Sikorski mógł polecieć do ruskich żeby się pokajać za "polskich faszystów".
A Kuźmiuk z tą komisją to naiwny jest, wiele można o niej powiedzieć ale na pewno nie to że będzie jawna. Dowiemy się jedynie z raportu końcowego jakich to niepowetowanych szkód narobił Macierewicz.
Kolejna Komisja Śledcza i kolejne pieniadze Podatnikow do Rozkradzenia ile jeszcze bedzie Nas polakow Terroryzowala Partia Komunistyczna Naszego Umilowanego Premiera Kłamczuszka TUSKA ?
0:50 - i wszystko jasno podsumowane jednym zdaniem. PO kontynuuje swoją strategię - zobaczcie jacy inni są be i fe, my przy nich to najlepsza opcja. Tyle, że w tym wypadku rozwiązanie WSI przesiąkniętego ruskimi agentami było dobrym ruchem.
chyba ktos chce wygluszyc afere podsluchowa
Tak, państwo płaci odszkodowania, dziwne, że te same pozwy które składają te osoby przeciwko Antkowi, Antek je wygrywa z palcem w dupie.
"Likwidator'' lol, Macierewicz ma nowa ksywę ;) ale dobrą. Walcz Panie M. z niedobrem, walcz!
Wybory idą.
I wiele wiele więcej dla was.Czemu jest takie ważne?
Rolnictwo zawsze należało do sektorów gospodarki o największym wpływie na środowisko naturalne i zdrowie człowieka.
Wiecie że?
Początki rolnictwa datuje się na lata 12 000 do 4000 lat p.n.e.
Większość gospodarstw rolnych w Polsce nie przekracza 5 ha