Katastrofalna polityka rolna Unii EuropejskiejOglądalność Katastrofalna polityka rolna Unii Europejskiej wyniosła 7196. Trwa 1m 28s, zobacz też , oraz ocenę 114.


Wasza ocena:

Piękne pola rolne na świecie.


Dyskusja:


Dyskusja jest ciekawa, czytaj
UE LEGALIZUJE PEDOFILIĘ wwwglobalnaswiadomosccom
To nie przesada unia prowadzi gospodarke centalnie sterowana. Interesy poszczegolnych panstw scieraja sie a rynki same ze soba rywaizuja, UE kontroluje je oraz zamyka europejski przed innymi dzieki czemu brak jest konkurencjii, zmniejszania kosztow oraz restruktoryzacjii. To co mowi UKIP jest wszystko prawda, sluchalem ich kazdej wypowiedzi, wiedza co mowia. Lecz pamietajmy ze sa ludzie pozbawieni mysleniu o ekonomii, mysla ze doprodukowujac 2 razy wiecej pieniedzy staniemy sie 2 razy bogatsi
Albo burdel upadnie albo (co jest bardziej pewne) obudzisz się z chipem pod skórą i z dużym debetem na koncie.
w Polsce identyczna sytuacja zainstniała z cukrowniami
O tym wlasnie mowi Vaclav Klaus - on jeszcze pamieta czasy okupacji sowieckiej i szara rzeczywistosc realnego socjalizmu. Niestety ludzie maja krotka pamiec, a niektorzy nawet idealizuja ich lata mlodziencze pod zaborami i tesknia do klatki, w ktorej sie urodzili i wychowali (Ignacy Krasicki "Ptaszki w klatce").
oni się nigdy nie zmienią! ale trzeba im pozwolić na wszystko, wtedy ten cały burdel szybciej upadnie!
No chyba Ty, politycy dupy daja że podpisują niby cudowny traktat ktory jak zwykle potrzebny jest dla najbogatszych państw Prawda jest taka , że wszyscy w unii dbaja tylko o siebie po za kilkoma nielicznymi ludzmi
Fakt...
Bo socjalizm dzielnie walczy z problemami, nie znanymi w innych ustrojach..
Dobrze że ktoś ma odwagę wyrazić sprzeciw przeciwko polityce UE, my jako Polacy jak na razie idziemy za nią potulnie jak baranki :/ Podpisaliśmy traktat, inni wiedzą już że podpiszemy wszystko, co nam podsuną.
Sami sobie tworzą problemy... Socjaliści/ trzeciodrogowcy są gorsi od plag egipskich...
ten pan ma racje ze sie tak dzieje w UE ,ale to nie jest wina tylko unii to sie tez dzialo w polsce zanim weszlismy to UE,nie stety tak funkcjonuje gospodarka rolna
Dokładnie, a później szukanie spekulantów. Komisja Europejska ma sporządzić specjalny raport dlaczego żywność jest tak droga. To wszystko już było.
wierzacy socjalisci gora - spodziewac sie trzeba powtorki z rozrywki: kolchozy, reglamentacja, nacjonalizacja (uwspolnotowienie), centralne planowanie oraz wszystkie tego skutki - glod i upadek gospodarczy i moralny.
I wiele wiele więcej dla was.Czemu jest takie ważne?
Rolnictwo zawsze należało do sektorów gospodarki o największym wpływie na środowisko naturalne i zdrowie człowieka.
Wiecie że?
Początki rolnictwa datuje się na lata 12 000 do 4000 lat p.n.e.
Większość gospodarstw rolnych w Polsce nie przekracza 5 ha