Janusz Korwin-Mikke na Kongresie OPZZ Rolników i Organizacji Rolniczych 25.01.2015Oglądalność Janusz Korwin-Mikke na Kongresie OPZZ Rolników i Organizacji Rolniczych 25.01.2015 wyniosła 104769. Trwa 9m 56s, zobacz też całą dyskusję niżej na jego temat, oraz ocenę 2006.


Wasza ocena:

Piękne pola rolne na świecie.


Dyskusja:


Dyskusja jest ciekawa, czytaj
JANUSZ NA KACU!...

Zablokowali licznik wejść.
Zagłosuje na Niego, chociaż i tak sfałszują wybory i wygra komoruski i ta jebana platforma
Ale u nas to taka mentalność panuje że jak się czegoś nie obiecuje to to wszyscy myślą, że ten ktoś żałuje, ale tylko obiecać gruszki na wierzbie. Inne świnie te same obietnice. PUSTE jak nasze portfele
mozna udostepniac?
idealnie wyjaśnione dwulatek załapie, szkoda że jest taki stary, taki człowiek mógłby żyć wiecznie, życzę mu jak najwięcej :) 
Jak św.Paweł opowiadał o zmartwychwstaniu na Aeropagu to ludzie się z niego śmiali i mówili że go posłuchają innym razem. Korwin mówi prawde a ludzie udają Greka.
Ten Janusz to zwykły geniusz.


Ładne przemówienie 
Stało się, dwa dni temu POPiS z resztą etatowej parlamentarnej hołoty zdołali przeforsować swój zbrodniczy plan zaangażowania naszego kraju w wojnę domową na Ukrainie! Co zabawne od dwóch dni przedstawiciele agentury berlińsko brukselskiej oraz syjonistyczna banda „prezesa” przerzucają się odpowiedzialnością za uwikłanie nas w ten konflikt:)))))  Pro banderowskie pokwikiwania i ochocze wymachiwanie szabelką oprócz dorżnięcia całych sektorów polskiego przemysłu spożywczego, sadownictwa, branży transportowej, bezpieczeństwa energetycznego i paru innych nieistotnych dla naszych „ wybrańców”  części składowych naszej gospodarki... uwieńczono roztoczeniem przed Polakami wizji uczestnictwa w chwalebnej rzezi na wschodzie europy:)))) Na początek będziemy zmuszeni do wysłania 100 „doradców”, jednak słysząc wypowiedzi domorosłych agenturalnych „strategów” pokroju Szeremietiewa przebąkujących o potrzebie przywrócenia armii poborowej przeplatane medialnymi migawkami subtelnie sugerującymi mężczyznom w wieku od 18 do 50 lat konieczność dobrowolnego zgłaszania się do lokalnych komisji poborowych celem ustalenia „entuzjazmu” i potencjału mobilizacyjnego, możemy być pewni, że na tym ten obłęd się nie skończy!:D Można powiedzieć, że dzięki naszym pseudo politykom Polska będzie ponownie głównym dostawcom mięsa na wschód, ale tym razem bynajmniej nie wieprzowego... scena już jest, syjonistyczna hołota potrzebuje jedynie aktorów... czyli nas:/ 
Image menela spod budki z piwem :D 
Trochę jak Einstein wygląda
Janusz jakiś niewyspany przyszedł :)
Tylko Korwin zapomniał że jest grupa robotników która dorabia prywaciarzy. Ja mam porównanie bo pracowałem u prywaciarza i w państwowej firmie, wole 100 razy bardziej robić w państwówce bo u prywaciarza robiłem za najniższą krajowa i jeszcze gadka "jak ci się nie podoba to się zwolnij" Najpierw potrzebne jest jakieś dobre prawo pracy które równoważy firmy państwowe i prywatne, a później dopiero prywatyzować jak już.
https://www.facebook.com/sondaz2015prezydencki?ref=tn_tnmn
co on na twarzy jakiś takie niewyrażny ?
Taaa, Janusz Korwin Mikke vel. Ozjasz Goldberg zrobi raj w Polsce. To jest śmieszne i smutne jak większość ludzi daje się manipulować ickom.
żydzi zawsze obstawiają 2, pozornie zwalczające się strony - ku ignorancji Ludzi (Gojów... goj - hebr. bydło), żeby nas ze sobą skłócić - bo gdzie dwóch Ludzi się bije tam ŻYD korzysta. Która strona wygra? Nieważne - byleby żyd ją kontrolował. Tak samo jest z chrześcijaństwem vs. islam - więcej: google: demaskowanie chrześcijaństwa.
tu.Czemu jest takie ważne?
Rolnictwo zawsze należało do sektorów gospodarki o największym wpływie na środowisko naturalne i zdrowie człowieka.
Wiecie że?
Początki rolnictwa datuje się na lata 12 000 do 4000 lat p.n.e.
Większość gospodarstw rolnych w Polsce nie przekracza 5 ha