Home SOS Ziemia (2009) HD lektor PLOglądalność Home SOS Ziemia (2009) HD lektor PL wyniosła 363723. Trwa m s, zobacz też całą dyskusję niżej na jego temat, oraz ocenę 1079.


Wasza ocena:

Piękne pola rolne na świecie.


Dyskusja:


, czytaj
Dźwięk niezgrany z obrazem.
Ten film pokazuje ogrom tego wszystkiego co potrafimy wytworzyć, to co człowiek w obecnych czasach czyni jest niewyobrażalne - wszystko funkcjonuje w systemie - pytanie co się stanie gdy coś z tego systemu się zepsuję i te wszystkie łańcuchy dostaw zostaną przerwanę, tak na prawdę każdy jest zależny od każdego......ale na koniec i tak nasuwa się dygresja, że nadrzędne są prawa natury i to ona zadecyduję o przyszłości rodzaju ludzkiego

https://www.youtube.com/watch?t=4840&v=_DAr7A3cDV4

http://forsal.pl/artykuly/866679,do-2050-roku-pol-swiata-bez-wody-beda-wojny-o-rzeki.html

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/las-vegas-moze-wkrotce-pozostac-bez-wody-pitnej
Chcielismy amerykanskiej " demokracji "-no to prosze !System psycho-monetarno korporacyjny.
Ziemia to wspaniały mechanizm zapoczątkowany przez inteligentnego Twórcę. Poprzez chciwość i brak wiedzy ludzi ten cud życia po malutku umiera. Pytanie tylko co z tym zrobić i czy samemu się do tego nie przyczyniamy przez konsumpcyjny styl życia. W Polsce na szczęście ceni się przyrodę choć ewidentnie brakuje edukacji na tle jej ochrony. W szkołach nie uczy się już szacunku dla natury i sadzenia lasów, budowania budek lęgowych ptaków, tylko nic nie znaczących formułek i zbędnych haseł. Na każdym kroku widzę ludzi, którzy widząc pszczołę mają jedynie chęć ją zabić. Nie zdają sobie sprawy, że właśnie ta wspaniała pszczoła zapewnia im przetrwanie. SZANUJMY PRZYRODĘ I UCZMY SIĘ O NIEJ.
Ten film powinien dostać nagrodę nobla:)  
Film 110% prawdy.
Przepiękny,dający dużo do myślenia!
Szybciej,jeszcze szybciej....

"Pod spodem nawóz nad górze plastik,
Cieplarnie w Almerii to ogród warzywny Europy(...)
tony jednowymiarowych warzyw...(...)
Im bardziej rozwinięty kraj ,tym więcej mięsa spozywają mieszkańcy
Jak zaspokoić światowy rosnący popyt?
Jesli nie za pomocą hodowli bydła,przypominających obozy koncentracyjne?
Wszystko dzieje się szybciej (...)!
 Wytwarzanie samego zwierzęcia,szybciej niż samo zwierze
STAŁO się codziennościa..(...)"
Home SOS Ziemia (2009) HD lektor PL

Sprawdź! 
SOS DLA ZIEMI
dźwięk przesunięty, nie zgrywa się z obrazem 

Problem z takim ujeciem rzeczywistosci jest taki ze owszem czlowiek dokonuje zmian na planecie ale i bez niego rozne zmiany dokonlby sie wprowadzajac jakies zmiany (no chocby wyginiecie dinozaurow) co ten film narrator najchetniej zdewaluowalby na poczet statycznego swiata bez zmian co nie jest mozliwe. I tu wlasnie odniesienie do poczatku filmu ze juz gdzies tam w zamierzchlych czasach te bakterie nastepnie drzewa zmienily planete. A potem jest pokazywanie czasem na sile ze my to niszyczymy... Wiec prosze ograniczyc liczbe ludzi na swiecie przez eutanazje i masowa trwala antykoncepcje i abrocje na zyczenie ale to juz naturalnie jest sprzeczne z religiami tego swiata -njwiekszym trucicielem tej ziemi czt. (rolnictwo uboj zwierzat) a nie ludzmi. Trudno wymagac zeby planeta nie wysychaly i bedzie nadal a ponad to coraz szybciej wysychac gdyz jak wiadomo slonce jest coraz ''grubsze'' i tak czy owak wysuszy ta planete kiedys calkowicie. Dziwi mnie naiwna wiara tego narratora tego filmu ze jesli cos tam to ziemia bedzie stabilna i statyczna... Oczywiscie jest to tylko poboznym zyczeniem. Gdyz nawet bez ludzi pozostalaby zmienna a w konsekwecji na owczesny stan wiedzy kiedys cala woda z niej wyparuje. Wiec ten film jego zalozenia pobozne chcenia sa tylko jakby tesknota pozostania w niezmiennej bajce ktora ma sie nijak do ciagle dynamicznie zmieniajacej sie planety na ktorej zyjemy. A co najwazniejsze proces ten nigdy nie bedzie taki odwieczny niczym perpetum mobile jak to na poczatku tego filmu jest mowione tylko kiedys ostatecznie nasza planeta bedzie sucha bez wody ktorej ilosc nie jest stala lecz caly czas jej ubywa i byc moze przyczyniaja sie do tego ludzie w niewielkim stopniu natomiast w zadnym wypadku nie mogliby powstrzymac procesu ktory trwa miliardy lat i w konsekwencji doprowadzi do pochloniecia ziemi przez puchnace slonce. Przeciez slonce caly czas powoli rosnie i kiedys wysuszy a nastepnie stopi ziemie wiec jaki tu przyczynek czlowieka jak to sie mowi w tym filmie ze niemalze jestesmy jak zaglada ziemi. To smiechu warte. Nic ale absolutnie nic nie mozemy zrobic.
Myślę, że podstawą zrozumienia problemu nie jest to że Ziemia się zmienia,być może to cykl. który się powtarza. Ziemia po prostu nie zdąży współmiernie z naszym tempem rozwoju.  Chodzi o to że działalność człowieka doprowadzi do braku słodkiej wody na skutek wyparowania i połączenia się jej ze słonymi wodami, a Ziemia nie zdąży odnowić jej zasobów.
Check out this video on YouTube:
I wiele wiele więcej dla was.Czemu jest takie ważne?
Rolnictwo zawsze należało do sektorów gospodarki o największym wpływie na środowisko naturalne i zdrowie człowieka.
Wiecie że?
Początki rolnictwa datuje się na lata 12 000 do 4000 lat p.n.e.
Większość gospodarstw rolnych w Polsce nie przekracza 5 ha