Hodowla, uprawa cytryny duże owoce w warunkach domowych - POLSKA/POLANDOglądalność Hodowla, uprawa cytryny duże owoce w warunkach domowych - POLSKA/POLAND wyniosła 16866. Trwa 1m 47s, zobacz też całą dyskusję niżej na jego temat, oraz ocenę 19.


Wasza ocena:

Piękne pola rolne na świecie.


Dyskusja:


Dyskusja jest ciekawa, czytaj
a czy to jest ta cytryna skierniewicka? czy była ona sadzona z pestki?
Ale jakie światło dzienne albo słoneczne?
Gratuluje hodowli miałem kiedyś 8-latke ale mama mi ją połamała ;/
jakie wielkie cytryny !!! ; D
@pankleks2 7. Pamiętaj ziemia wilgotna ale nie błotko !! 8. Po posadzeniu nożyczkami ucinasz listki ( skracasz o połowę ) , ( mniejsza utrata wilgotności całej sadzonki ) 9. Pamiętaj mocno nasłonecznione miejsce powoduję że roślina traci dużo wody z siebie i nie jest wstanie przerobić tak dużej dawki energii słońca, efekt zamiera. 10. Moje sadzonki pierwsze przyjmowały się w 70 procentach , z czasem dochodzisz do 90 procent.
@pankleks2 Techniczny zabieg: 1. Obcinasz ostrym nożem kawałek patyka z 2,3 listkami 2. Strugasz końcówkę patyka z kory i maczasz w ukorzeniaczu i wkładasz do ziemi z doniczką 3. Ziemia jest czarna lub czarna z piaskiem ( różne szkoły sadzenia ) 4. Ziemia jest wilgotna, ale nie błotko 5. Nakładasz 1 jedno litrowy słoik na sadzonkę w donicy 6. Co 2 dzień delikatnie podlewasz i podnosisz słoik aby wymieszać powietrze
Prawdopodobnie masz dzikie drzewko, czyli z pestki lub sadzonka dzika. Aby otrzymać owoce wystarczy, obciąć fragment z 2, 3 listkami z drzewa takie jak na filmie, które owocuję ( szlachetne ) , następnie taki kawałek, wkładasz do ziemi ( doniczka ) przykrywasz 1 litrowym słoikiem ( aby była wysoka wilgotność w środku i stawiasz na parapecie okna ( ważne o średnim lub małym nasłonecznieniu ) i podlewasz aby była średnia wilgotność.
po ilu latach od posadzenia drzewko zaczyna dawac owoce? ja miałem prawie 10 lat i straciłem cierpliwosc;/
lol
I wiele wiele więcej dla was.Czemu jest takie ważne?
Rolnictwo zawsze należało do sektorów gospodarki o największym wpływie na środowisko naturalne i zdrowie człowieka.
Wiecie że?
Początki rolnictwa datuje się na lata 12 000 do 4000 lat p.n.e.
Większość gospodarstw rolnych w Polsce nie przekracza 5 ha