Cities: Skylines na modach - YukkiPolis :: Ep. 04 :: Rolnictwo pełną parą!Oglądalność Cities: Skylines na modach - YukkiPolis :: Ep. 04 :: Rolnictwo pełną parą! wyniosła 5705. Trwa 22m 36s, zobacz też , oraz ocenę 421.


Wasza ocena:

Piękne pola rolne na świecie.


Dyskusja:


Dyskusja jest ciekawa, czytaj
Mister fajnie było Cię w końcu zobaczyć na żywo. Los chciał żeby to było w galerii w środę :D .
Świetna seria , tak trzymaj ;)
Kto mi poda nazwę modu który zmienia te drogi na takie ładne
mister wiesz że możesz ręcznie wyłączać światła drogowe wystarczy że najedziesz na skrzyżowania ze światłami i naciśniesz kółko które się ci pokarze pls sprawdzi to na filmie :)
mister czego nie ma ori and the blind forest i Dying Light
Strasznie podobają mi się twoje filmy z Cities Skylines,dużo się z nich nauczyłem o budowaniu swojego miasta i twoje rady odnośnie tego wszystkiego są jak najbardziej zajebiste.
Najlepsze filmy z Cities: Skylines super nagrywasz i mam takie jeszcze pytanko jak ustawić żeby dostawałeś powiadomienia o live (mam konto na hitbox)
Witam,
Mam pytania (wiem że może tak niezbyt ok że wchodzę na czyiś film nakręcony i zadaje pytania) , ale :

1) jak zrobić aby mieć taki chat po prawej stronie ?
2)Jaką dobrą strategię przyjąć do zarabiania (otóż ja mam własne miasto i jest tam 80 000 mieszkańców, ale zarabiam mało w przedziale (3000-7000) , jaki sposób jest na zarobki.
3) Jak zrobić aby mieszkańcy nie mieli takich "Fochów" i raz było ich na 150 na plusie, a po 5 dniach już 60 na minusie. ( chodzi o przyjazdy i osiedlania w mieście)
4) Jak kupowałem grę, za pomocą kodu na steam, to mogłem bez problemu grać, teraz też mogę. Ale mam taką informację, że kiedyś poproszą mnie o ten kod, czekam już miesiąc i nic. Czy da się to jakoś ręcznie gdzieś wprowadzić czy po prostu czekać ?
5) Zauważyłem u ciebie MisterCe że miałeś wymóg do wybudowania przemysłu, i miałeś cały pasek zapełniony, ja jak mam taki pasek do połowy nawet nie zapełniony to od razu uciekają mi ludzie, a u cb widzę że nawet na plusie są, co robię źle ?
6) Czy da się tu a jeśli tak to jak zrobić drogę ale w ziemi (tzn. żeby w dole ją zrobić ) - chodzi mi o to czy da się zmieniać teren , albo niżej, albo wyżej.
7) Jest taki challenge żeby mieć 1000 opuszczonych budynków, wtedy dostanie się budynek do obserwacji gwiazd. Jak to wykonać ?
8) Czy gdy zdobędę już 7500 obywateli i te inne strefy (gęstsze) to czy je mam zastępować i na nie gęstszą strefę dać czy zrobić to później ?
Na razie to wszystko
Dzięki za odpowiedź
Mister proszę kurwa czy 400 000K to jest trochę PIENIĄŻKÓW!!!
Nic mnie tak nie wkurwia jak słowo pieniążki. Bardzo lubię twoje filmy ale to mnie denerwuje.
robisz bardzo fajne filmiki ;) 
Pozdrawiam
Mister masz strasznie dużo pustych subów, czy twoim zdaniem nie byłoby lepiej założyć nowy kanał?
Przed 301 
Właśnie na to czekałem XD
Czy to nie są piękne pola uprawne?
I wiele wiele więcej dla was.Czemu jest takie ważne?
Rolnictwo zawsze należało do sektorów gospodarki o największym wpływie na środowisko naturalne i zdrowie człowieka.
Wiecie że?
Początki rolnictwa datuje się na lata 12 000 do 4000 lat p.n.e.
Większość gospodarstw rolnych w Polsce nie przekracza 5 ha