Ciągniki Kubota m108s + TUR 220 Ładowacz czołowy Bele wysłodki po ~1250kgOglądalność Ciągniki Kubota m108s + TUR 220 Ładowacz czołowy Bele wysłodki po ~1250kg wyniosła 79196. Trwa 7m 1s, zobacz też całą dyskusję niżej na jego temat, oraz ocenę 32.


Wasza ocena:


Dyskusja:


Dyskusja jest ciekawa, czytaj
Widać ze jakiś niedzielny operator ;p
WTF
sprzęcik ładny, płynna praca z ładowaczem wymaga wprawy jak wszystko przy pracy cyklopem też trzeba miec technikę . przeciw waga by się przydała ale na max wysokość nie podnosił więc takiego ryzyka nie było. Kierowca powinien mieć włączony napęd 4x4 jesli pracę wykonuje na miękkim podłożu bo z tego co widac nie miał załączonego. ten ładowacz posiada amortyzator wstrząsów? bo strasznie buja przy opuszczaniu . Pozdrawiam kolejnego posiadacza japońskiego sprzętuAle można przecież wziąć Kubotę z obciążnikami na tylnych kołach!! No kierowce niezbyt rewelacynie się prezentował przy rozładunku tych beli , bez wyczucia! 
szkoda traktora na takiego operatoraile kosztuje taka belka z wysłodeknie moge patrzeć jak on te bele traktuje!!!!!!!
@motek1986 Hehe, Zgadzam się bo... Ciągnik jest BEZ obciążników tylnych. Kierowca słaby owszem bo to pierwsze użycie ciągnika z turem – więc brak wyczucia maszyny. Rozładunek następnych tirów idzie lepiej. Pozdrawiammoze to i 1 rozładunek ale i tak operator tej maszyny to jakis malo pojetny jest zeby nie opanowac 1 dzoja;p ciekawe jakby wygladala jego praca jakby go na cyklopa wsadzili chcialbym go zobaczyc pozdrociągnik za lekki kierowca za słaby ;)
szkoda traktora na takiego operatora
nie moge patrzeć jak on te bele traktuje!!!!!!!
ile kosztuje taka belka z wysłodek ?
sprzęcik ładny, płynna praca z ładowaczem wymaga wprawy jak wszystko przy pracy cyklopem też trzeba miec technikę . przeciw waga by się przydała ale na max wysokość nie podnosił więc takiego ryzyka nie było. Kierowca powinien mieć włączony napęd 4x4 jesli pracę wykonuje na miękkim podłożu bo z tego co widac nie miał załączonego. ten ładowacz posiada amortyzator wstrząsów? bo strasznie buja przy opuszczaniu . Pozdrawiam kolejnego posiadacza japońskiego sprzętu
Ale można przecież wziąć Kubotę z obciążnikami na tylnych kołach!! No kierowce niezbyt rewelacynie się prezentował przy rozładunku tych beli , bez wyczucia!
@motek1986 Hehe, Zgadzam się bo... Ciągnik jest BEZ obciążników tylnych. Kierowca słaby owszem bo to pierwsze użycie ciągnika z turem – więc brak wyczucia maszyny. Rozładunek następnych tirów idzie lepiej. Pozdrawiam
ciągnik za lekki kierowca za słaby ;)
I wiele wiele więcej dla was.Czemu jest takie ważne?
Rolnictwo zawsze należało do sektorów gospodarki o największym wpływie na środowisko naturalne i zdrowie człowieka.
Wiecie że?
Początki rolnictwa datuje się na lata 12 000 do 4000 lat p.n.e.
Większość gospodarstw rolnych w Polsce nie przekracza 5 ha