Agropromocja 2010 w Nawojowej- wystawa krów mlecznychOglądalność Agropromocja 2010 w Nawojowej- wystawa krów mlecznych wyniosła 4260. Trwa 4m 32s, zobacz też całą dyskusję niżej na jego temat, oraz ocenę 6.


Wasza ocena:

Piękne pola rolne na świecie.


Dyskusja:


Dyskusja jest ciekawa, czytaj
ładne
A ty widze ze tylko umiesz kretynsko komentowac. Gdybym mial blizej to uwierz mi pojechal bym aby Ci to udowodnic. Pokarz swoje a pozniej komentuj.
W szepietowie pewnie byś się wstydził z nią wyjść
@bartusx5 Jest już 6 miesiecy po wycieleniu i ma ok 15 litrow na udój. A moje stado to 18 krów dojnych i 10 młodzieży.
@Sterydek1993 aha... 32 litry..wow;p moja najwiecej miala 15 moze troche wiecej ... a teraz ile daje mleka?? jak liczne masz stado krow dojnych??
@bartusx5 Mam po niej kilka już krów i też nie są gorsze z mlecznością. Obecnie jest w 6 laktacji. W 2009 roku na wystawie gdzie z dobyła V-ce Championa dała na raz 32 litry,
@Sterydek1993 hehe.. masakra ile to litrow ona ma na raz?? i ile ona ma lat ile juz miala ycielen bd wdzieczny i powidz jak jest z cielakami od niej ?
Sędzią był rolnik który nie mial zielonego pojecia. A jakim cudem sim byl lepszy to nie mam pojecia. Moja krowa ma wydajność 9 tyś. a ten sim mial niecałe 3 tyś. A przed wyborem Super Championa mowili ze wymie jest najbardziej brane pod uwage bo nawet do 50% oceny, potem była brana pod uwage klatka piersiowa linia grzbietowa. Po prostu zostaliśmy znieważeni o tobyła moja ostatnia wystawa w Nawojowej. Bedą mnie prosić żebym jechał tak jak co roku ale tym razem nie dam sie w Hu... zrobić.
@bartusx5 Ten koleś to ja. A z tymi ogonami to takie afro robiłem zeby było ladniej. A to mleko to od jednej krowy na raz.
co ten koles robi z tymi ogonami? to mleko to wszystko od 1 krowy na 1 raz??
fajne , to co to był za sędzia? to jakim cudem miesny sim był lepszy?? pozdrawiam
I wiele wiele więcej dla was.Czemu jest takie ważne?
Rolnictwo zawsze należało do sektorów gospodarki o największym wpływie na środowisko naturalne i zdrowie człowieka.
Wiecie że?
Początki rolnictwa datuje się na lata 12 000 do 4000 lat p.n.e.
Większość gospodarstw rolnych w Polsce nie przekracza 5 ha